Urząd Miasta Kowalewo – UM w Kowalewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Kowalewo Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Kowalewie dowody osobiste, wydziały.

Kontakt Urząd Miasta Kowalewo

Adres: ul. Konopnickiej 13, 87-410 Kowalewo Pomorskie

Telefon: 56 684 10 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kowalewo

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Kowalewie

Mieszkańcy miasta Kowalewa wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Kowalewie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Kowalewo odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Kowalewo dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Kowalewie, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Kowalewo kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Kowalewo telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kowalewie

Urząd Miasta Kowalewo jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Kowalewa nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Kowalewo godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Urząd Miasta Kowalewo opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Kowalewa powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Kowalewa podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Kowalewa podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Kowalewo

Liczba wyświetleń: 25Wyszukaj dodatkowe informacje: