Urząd Miasta Piątek – UM w Piątku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Piątek – UM w Piątku

Telefon do Urzędu Miasta Piątku. Urząd Miasta w Piątku adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Piątek?

Urząd Miasta Piątek kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Piątek kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Piątku udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Piątek godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Piątek godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Piątek

Adres: ul. Rynek 16 99-120 Piątek

Telefon: (+48 24) 722 11 58, (+48 24) 722 19 19

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Piątek:

  • Poniedziałek 7:00 - 15:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 16:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 14:00

Piątek Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Piątku mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Piątek Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Piątek wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Piątek publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Piątku.

Urząd Miasta Piątku podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Piątku płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Piątek

Liczba wyświetleń: 210Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS