Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Przemyśl

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu

Opublikowano:

Kategoria: Straż Graniczna

Województwo: podkarpackie

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu

Aby uzyskać połączenie z komendą Bieszczadzkiej Straży Granicznej, wystarczy wybrać odpowiedni numer kontaktowy. Warto skorzystać z dostępnego na stronie kontaktu.

Kontakt Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Pod oddział w Przemyślu podlegają niższe jednostki Straży Granicznej. Chcąc uzyskać informacje dotyczące przekraczania granicy, warto skorzystać z numeru kontaktowego podanego na stronie. Siedziba oddziału jest ulokowana w Przemyślu.

Adres: ul. Mickiewicza 34, 37 - 700 Przemyśl

Komendantem Straży Granicznej w Przemyślu jest płk SG Andrzej Popko. Spotkania oraz połączenia telefoniczne można uzyskać, wybierając numer telefonu sekretariatu komendanta.

Centrala telefoniczna: +48 16 673 20 00

Straż Graniczna Przemyśl telefon

Dla obywateli Polski przeznaczono specjalną infolinię telefoniczną w sprawie przejazdu przez granicę oraz obowiązkowej kwarantanny. Numer jest aktywny w dni robocze od 7:30 do 15:30.

Telefon: 16 673 20 00 wew. 1
E-mail: [email protected]

Wydział do spraw cudzoziemców

Telefon: (16) 673 2307
E-mail: [email protected]

Dokładne informacje dotyczące przekraczania granicy przez cudzoziemców są dostępne telefonicznie i mailowo. Aktualne procedury dotyczące przekraczania granicy są dostępne dla zainteresowanych. Telefony są odbierane w godzinach pracy oddziału Straży Granicznej w Przemyślu.

Wszelkie informacje dotyczące wjazdu oraz przedłużenia pobytu dla cudzoziemców na teren Polski są dostępne na specjalnej infolinii telefonicznej pod numerem 16 673 20 00 wew. 2. Kontakt jest możliwy od 7:30 do 15:30.

Liczba wyświetleń: 1245Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS