Kontakt - ogólnopolskie centrum informacji o sprawach obywatelskich

Kontakt: uzyskaj informacje w sprawach urzędowych poprzez Ogólnopolskie Centrum Informacji Obywatelskiej. Infolinia informacyjna dostępna całą dobę pod numerem telefonu 703 803 022.


Infolinia centrum informacji
o sprawach obywatelskich

Całodobowa infolinia informacyjna dostępna jest pod numerem: 703 803 022

Na terenie Polski działa wiele urzędów, a każdy z nich obsługuje formalności z innego zakresu. Nie każdy z obywateli wie do jakiej instytucji publicznej zgłosić się w celu uzyskania potrzebnego wsparcia. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, uruchomiono pozarządowe Centrum Informacji o Sprawach Urzędowych. Telefoniczna infolinia jest jedną z najszybszych możliwości uzyskania informacji na temat urzędów w Polsce.

Telefoniczne Centrum Informacji o Sprawach Urzędowych może stanowić centralę dla obywateli który chcą zrealizować formalności. Konsultanci na infolinii, udzielają informacji na temat kroków postępowania, a także dokumentów jakie trzeba zgromadzić. Warto korzystać z usługi jaką jest infolinia obywatelska chcąc uzyskać konkretne informacje na temat spraw urzędowych.

Ogólnopolska Infolinia Informacyjna do spraw Urzędowych

Kto może korzystać z Centrum informacji o Urzędach? Oczywiście z numeru kontaktowego może korzystać każdy zainteresowany. Dzwoniąc na podany telefon można:

  • uzyskać informacje jak załatwić sprawę w urzędzie

  • skonsultować się do jakiego urzędu się zgłosić

  • otrzymać aktualne dane kontaktowe instytucji

Infolinia centrum informacji
o sprawach obywatelskich

Całodobowa infolinia informacyjna dostępna jest pod numerem: 703 803 022

Nie każda instytucja podaje bezpośrednio numery kontaktowe na swojej stronie internetowej. W niektórych przypadkach może okazać się, iż wybrany urząd nie posiada własnej platformy online. W takiej sytuacji warto skorzystać z Centrum informacji o Sprawach Urzędowych. Dzwoniąc na numer infolinii obywatelskiej istnieje możliwość uzyskania danych kontaktowych do wybranego Urzędu Pracy, Urzędu Skarbowego czy Urzędu Miasta na terenie kraju. Oczywiście Centrum Informacji o Sprawach Urzędowych może udostępnić dane kontaktowe każdej instytucji publicznej w tym Ministerstw, Urzędów Stanu Cywilnego czy wybranego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Konsultanci telefoniczni stanowią wykwalifikowany zespół posiadający szeroką wiedzę na temat urzędów w Polsce. Dodatkowo pracownicy infolinii dla obywateli dysponują bazą danych wyposażoną nie tylko w podstawowe dane kontaktowe, ale również w godziny otwarcia czy numery wewnętrznych wydziałów urzędu. Centrum Telefoniczne może być również przydatne w sytuacji gdy wybrana instytucja nie obsługuje połączeń telefonicznych ze względu na zbyt duże zainteresowanie.

Zadzwoń    ikona telefonu    703 803 022

Warto wspomnieć, iż Centrum Informacji o Sprawach Urzędowych nie zostało stworzone z inicjatywy rządowej. W związku z tym konsultanci telefoniczni mogą udzielać jedynie informacji ogólnych dotyczących urzędów. Dzwoniąc na podany numer infolinii nie ma możliwości konsultacji w sprawie która jest już w trakcie realizacji w wybranym urzędzie. Pracownicy infolinii nie posiadają wglądu do rządowych baz danych, a także dokumentów składanych przez petentów. Osoby korzystające z Centrum Informacji Obywatelskiej mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie informacyjnym.

Ogólnopolska Infolinia Informacyjna do spraw Urzędowych


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS