Prokuratura Krajowa

Prokuratura Krajowa

Opublikowano:

Kategoria: Prokuratura

Województwo: mazowieckie

Prokuratura Krajowa

Kontakt z Prokuratorem Generalnym dostępny na stronie. Oficjalne dane kontaktowe Prokuratury Krajowej. Kontakt telefoniczny oraz mailowy Prokuratura Krajowa.

Prokuratura Krajowa Kontakt

Prokuratura Krajowa adres

ul. Postępu 3, 02-676 Warszawa

Biuro prokuratury krajowej znajduje się pod podanym adresem. Na podany adres można kierować wiadomości listowne (skargi, wnioski) do Prokuratora Krajowego. Prokuratura Krajowa jest najwyższą w hierarchii jednostką, którą kieruje Prokurator Krajowy.

Dane kontaktowe PK

Telefon: (22) 12 51 594 oraz (22) 12 51 333
Faks: (22) 12 51 471
E-mail: [email protected] 

W razie skierowanie wniosku lub skargi do błędnego organu wiadomość zostanie przekazana do odpowiedniego miejsca oraz rozpatrzona.

Biuro Obsługi Interesantów Prokuratury Krajowej

Biuro czynne jest w dni robocze w wybranych godzinach. W czwartek wydział działa od 8:30 do 17:40, w pozostałe dni BOI czynne jest od 8:30 do 15:45.

W związku z pandemią oraz zagrożeniem epidemiologicznym zmianie uległy godziny pracy biura. Przez okres pandemii Biuro Obsługi Interesantów Prokuratury Krajowej w poniedziałek jest dostępne od 9:30 do 17:15, w pozostałe dni robocze od 9:30 do 14:15


Od czego jest prokuratura?

Prokuratura jako jeden z urzędów który ma za zadanie stać na straży prawa. To od czego jest prokuratura definiuje prawo. Oczywiście główną misją jest ochrona obywateli oraz stanie na straży prawa. Dodatkowo Prokuratura Krajowa pełni funkcję oskarżyciela w sprawach publicznych. Jako iż prokuratura krajowa jest najwyżej w hierarchii zajmuje się również organizowaniem pracy organów niższego szczebla – prokuratura okręgowa. 

Liczba wyświetleń: 3928Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS