Rzecznik Praw Dziecka

Rzecznik Praw Dziecka

Opublikowano:

Kategoria: Rzecznik Praw Dziecka

Województwo: mazowieckie

Rzecznik Praw Dziecka

Pomoc Rzecznika Praw Dziecka w sprawie naruszenia praw dzieci i młodzieży. Telefoniczna pomoc prawna RPD. Biuro rzecznika praw dziecka działa, aby pomagać najmłodszym.

Biuro Rzecznika Praw Dziecka

Do biura Rzecznika Praw Dziecka można zgłosić się w razie potrzeby pomocy prawnej. Pod adresem biura można zgłosić przykłady łamania praw. Zgłoszenia również mogą zostać przekazane telefonicznie lub mailowo. Mikołaj Pawlak Rzecznik Praw Dziecka działa aktywnie na terenie Polski.

Adres: ul. Chocimska 6, 00-791 Warszawa
E-mail: [email protected]
Telefon: (22) 583 66 00  oraz 800 12 12 12  
Fax: (22) 583 66 96

Biuro udostępnia możliwość spotkania od poniedziałku do piątku między 8:15 a 16:15. W tych godzinach aktywny jest również numer kontaktowy Biura RPO. W razie potrzeby spotkania z RPO zaleca się najpierw kontakt telefoniczny oraz dokładne ustalenie terminu spotkania z RPO.

Rzecznik Praw Dziecka Kontakt

Kontakt z RPO możliwy jest na wiele sposobów. Oprócz podanego numeru kontaktowego oraz adresu mailowego istnieje możliwość skorzystania z formularza kontaktowego. Arkusz dostępny jest na stronie. Kolejną formą kontaktu dla dzieci i młodzieży jest czat na żywo z konsultantem Biura Rzecznika Praw Dziecka. Aby skorzystać z czatu, należy podać swoje imie oraz pytanie.

Kto jest Rzecznikiem Praw Dziecka?

Obecnie w Polsce funkcje Rzecznika Praw dziecka sprawuje Mikołaj Pawlak. Rzecznik jest prawnikiem, w którego interesie leży dobro dzieci w Polsce. Mikołaj Pawlak został powołany na Rzecznika Praw Dziecka 12.12.2018 roku, swoje ślubowanie złożył dwa dni później. Od tamtej pory aktywnie działa w zakresie pomocy dzieciom.

Liczba wyświetleń: 2732

    Top Rzecznik Praw Dziecka

  1. Rzecznik Praw Dziecka


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS