Areszt Śledczy Kielce

Areszt Śledczy Kielce - Areszt Śledczy w Kielcach

Kategoria: Areszt śledczy

Województwo: świętokrzyskie

Areszt Śledczy Kielce - Areszt Śledczy w Kielcach

Areszt Śledczy Kielce nabór pracowników do placówki, warunki. Widzenia w Areszcie Śledczym w Kielcach. Kontakt, numery telefonów, adres siedziby, NIP.

Areszt Śledczy Kielce kontakt

Placówka, jaką jest Areszt Śledczy Kielce nr konta posiada do wpłacana różnego rodzaju opłat.  W ostatnim czasie numer rachunku bankowego został zmieniony i udostępniony na stronie internetowej- Areszt Kielce. Z więźniami przebywającymi w Areszt Śledczy Kielce ul Zagnańska 155 można kontaktować się listowanie. Do załączonego listu istnieje opcja dodania pustej koperty ze znaczkami, tak by skazany mógł odpisać na wiadomość. Oprócz numeru telefonu dodano adres e-mail, dzięki któremu komunikacja z Aresztem Śledczym w Kielcach na ul. Zagnańskiej 155, na której jest zlokalizowany, jest o wiele łatwiejsza, szybsza i przyjemniejsza.

Areszt Śledczy Kielce adres: ul. Zagnańska 155, 25-563 Kielce

Areszt Śledczy Kielce telefon: 41 331 40 91
E-mail: [email protected]
Fax: 41 331 44 19

Areszt Śledczy Kielce NIP: 9590830522

Areszt Śledczy Kielce godziny otwarcia:

  • Poniedziałek: 09:00-17:00
  • Wtorek: 08:00-16:00
  • Środa: 08:00-16:00
  • Czwartek: 08:00-16:00
  • Piątek: 08:00-16:00
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte

Areszt Śledczy Kielce widzenia

W jednostce, jaką jest Areszt Śledczy Kielce widzenia  ustala według wewnętrznie ustalonych i obowiązujących zasad. Każde z widzeń z osadzonymi w Areszt Śledczy Kielce jest przyznawane według określonych priorytetów.  W pierwszej kolejności do widzeń są dopuszczane kobiety w zaawansowanej ciąży, rodzice opiekunowie dzieci do trzech lat, osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi. Na wizytę można umówić się od poniedziałku do piątku telefonicznie w godzinach: 09:00-12:00. Oprócz tego możliwe jest zarezerwowanie terminu wizyty za pomocą narzędzi elektronicznych, do których należy poczta elektroniczna. W zgłoszeniu należy zawrzeć: imię, nazwisko, dane osobowe osadzonego oraz stopień pokrewieństwa z osobą odwiedzającą, a także przykładowy termin wizyty w instytucji: Areszt Śledczy w Kielcach, o którą ubiega się adresat. Widzenie uznane przez sąd za jednorazowe zazwyczaj odbywa się przez szybę i telefon. Jeśli osoba osadzona w Areszcie Śledczym w Kiecach chce uzyskać możliwość kontaktowania się z wybraną przez siebie osobą, musi złożyć specjalny wniosek, w którym powinny być zawarte dane personalne tej osoby. 

Telefon: 41 369 07 12

Areszt Śledczy Kielce nabór

Areszt Śledczy Zagnańska Kielce co jakiś czas ogłasza nabór na stanowiska pracy w dziale ochrony. Areszt Śledczy Kielce nabór organizuje, wyznaczając szczegółowe wymaganie, które powinien spełniać każdy interesant, starający się o pracę na tych właśnie stanowiskach. Taka osoba powinna być obywatelem Polski, który posiada wszystkie prawa publiczne. Petent nie może być obarczony wyrokiem za umyślne przestępstwo. Wykształcenie w Areszt  w Kielcach jest punktowane według określonej skali punktowej. Wszelakie dokumenty wymagane podczas składania CV należy złożyć w przyznanym przez Kielce Areszt Śledczy terminie. Każdy dokument musi przejść wszystkie etapy kwalifikacyjne, które powinny być zatwierdzone i uznane za pozytywnie zaliczone (etap wstępny, sprawdzający i końcowy).

Liczba wyświetleń: 3996Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS