PCE Chrzanów

PCE Chrzanów – Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie

Opublikowano:

Kategoria: Inne

Województwo: małopolskie

PCE Chrzanów – Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie

PCE Chrzanów kontakt z instytucją, telefony, adres. PCE Chrzanów aktualności – PCE Chrzanów Fablok. Kierunki kształcenia w placówce PCE Chrzanów Fablok.

PCE Chrzanów kontakt

Jedną z dostępnych na terenie Chrzanowa szkół średnich jest PCE Chrzanów – Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie. Placówka mieści się przy ulicy Fabrycznej 27 w Chrzanowie. Do instytucji można dojechać chrzanowską komunikacją miejską.  W ostatnim czasie szkoła PCE Chrzanów zaktualizowała swoją nazwę. Obecnie można wyszukać ją jako Zespół Szkół Technicznych "Fablok" w Chrzanowie.

Aktualnie PCE Chrzanów kontakt z uczniami i rodzicami obsługuje zarówno telefonicznie jak i mailowo. Należy wiedzieć, że po zmianie nazwy zmieniły się niektóre dane kontaktowe PCE Chrzanów jak np. adres poczty elektronicznej. 

E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]
Telefon/fax: 32 623 26 09, 32 623 29 09

Dawny kontakt PCE Chrzanów

Telefon/fax: 32 623 26 09, 32 623 29 09
E-mail: [email protected]

PCE Chrzanów adres

Zmiana nazwy szkoły nie spowodowała zmiany jej siedziby. PCE Chrzanów mieścił się przy ulicy Fabrycznej 27. Również Zespół Szkół Technicznych „FABLOK” można odnaleźć pod tym adresem. Warto również wiedzieć, że w instytucji PCE Chrzanów adres siedziby jest również adresem korespondencyjnym. 

Adres: ul. Fabryczna 27, 32-500 Chrzanów

PCE Chrzanów Fablok

Zmiana nazwy z PCE Chrzanów na Zespół Szkół Technicznych Fablok ma na celu zwiększenia widoczności szkoły, a także jasno nawiązywać do lokalizacji instytucji. Nowa nazwa PCE Chrzanów ma również odnosić się do tradycyjnej fabryki lokomotyw Fablok która znajdowała się w okolicy. 

PCE Chrzanów kierunki

Jako iż PCE Chrzanów – Zespół Szkół Technicznych Fablok jest szkołą techniczną, dostępne w niej kierunki również opierają się na zagadnieniach technicznych. Uczniowie mogą aplikować na kierunki takie jak:

 • Technik elektryk
 • Technik mechatronik o specjalności informatyka techniczna
 • Technik mechanik o specjalności operator obrabiarek CNC
 • Technik automatyk o specjalności robotyka (Orlen serwis)
 • Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 
 • Branżowa Szkoła I stopnia
 • Branżowa Szkoła II stopnia

Liczba wyświetleń: 115311

  Top Inne

 1. PCE Chrzanów


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS