Województwo: Małopolskie


  GUS oddział w Ciechanowie

  Aktualne dane kontaktowe GUS Warszawa oddział Ciechanów. Pomoc telefoniczna konsultantów. Rejestr Regon Ciechanów. Centrum Informacji Statystycznej Ciechanów.

  MORD Kraków - Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego

  Dostępny kontakt z sekretariatem MORD w Krakowie. Aktualne dane kontaktowe takie jak numer telefonu, adres, e-mail. Telefoniczna pomoc dla zdających prawo jazdy w MORD Kraków.

  MORD Nowy Sącz - Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego

  Aktualne dane kontaktowe MORD Nowy Sącz. Kontakt z ośrodkiem egzaminacyjnym z Nowym Sączu. Zapisy na egzamin na prawo jazdy w Nowym Sączu. MORD Nowy Sącz kontakt.

  MORD Tarnów - Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego

  Na stronie urzędu dostępne aktualne informacje kontaktowe do MORD Tarnów. Obsługa zdających realizowana przez telefon. Zapisy na test na prawo jazdy w MORD Tarnów.

  Sąd Rejonowy Kraków Śródmieście

  Dane kontaktowe Sądu Rejonowego Kraków Śródmieście. Aktualne numery kontaktowe wydziałów SR w Krakowie. Dane dotyczące informacji na temat spraw prowadzonych przez SR.

  Szpital Uniwersytecki w Krakowie

  Oficjalne dane kontaktowe Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Infolinia telefoniczna dla pacjentów szpitala. Kontakt telefoniczny oraz mailowy SU Kraków dostępny na stronie urzędu.