PFRON Katowice

PFRON Katowice – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Opublikowano:

Kategoria: PFRON

Województwo: śląskie

PFRON Katowice – Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Katowice PFRON kontakt dla interesantów, numery telefonów. PFRON Katowice godziny otwarcia, godziny obsługi klientów. Dofinansowania, wsparcie dla niepełnosprawnych.

Śląski oddział PFRON

W Katowicach znajduje się w Śląski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Stacjonarna siedziba znajduje się na placu Grunwaldzkim. Jeżeli chodzi o kontakt PFRON Katowice, interesanci mają możliwość skorzystania z poczty elektronicznej instytucji. Na adres mailowy można przesyłać zapytania związane z działalnością funduszu.

Sekretariat: (32) 49 32 100
E-mail: [email protected]

Telefon PFRON Katowice jest jedną z form kontaktu która umożliwia szybsze uzyskanie odpowiedzi. Dzwoniąc na podany należy wziąć pod uwagę godziny otwarcia placówki.

PFRON Katowice godziny otwarcia

Jednostka jaką jest PFRON Katowice plac Grunwaldzki obsługuje interesantów we wszystkie dni robocze. Jeżeli chodzi o godziny otwarcia instytucji, należy wiedzieć, że każdego dnia roboczego są one takie same. W weekendy PFRON Katowice nie działa.

Godziny otwarcia PFRON Katowice:

 • poniedziałek: 07:45–15:45
 • wtorek: 07:45–15:45
 • środa: 07:45–15:45
 • czwartek: 07:45–15:45
 • piątek: 07:45–15:45

PFRON Katowice adres

Stacjonarne biuro PFRON Katowice znajduje się na placu Grunwaldzkim 8-10. Lokalizacja siedziby PFRON w Katowicach jest przystępna dla interesantów ze względu na możliwość dojazdu komunikacją miejską. Dodatkowo PFRON Katowice adres – lokalizacje – wyposażył w miejsca dla osób niepełnosprawnych dojeżdżających samochodem.

Adres PFRON w Katowicach to pl. Grunwaldzki 8-10/8, 40-127 Katowice

Liczba wyświetleń: 1222

  Top PFRON

 1. PFRON Warszawa
 2. PFRON Katowice
 3. PFRON Lublin


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS