PFRON Warszawa

PFRON Warszawa – Mazowiecki Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Opublikowano:

Kategoria: PFRON

Województwo: mazowieckie

PFRON Warszawa – Mazowiecki Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Aktualny adres PFRON Warszawa – PFRON al. Jana Pawła II 13 Warszawa. Mazowiecki oddział PFRON wnioski o dofinansowanie. PFRON Warszawa kontakt.

PFRON Warszawa kontakt

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest organizacją działającą na terenie całej Polski. W każdym z województw dostępny jest jednak oddział stacjonarny. Takie rozwiązanie umożliwia petentom wygodne realizowanie formalności stacjonarnie. Oddział mazowiecki PFRON znajduje się w Warszawie przy alei Jana Pawła II.

Chcąc skontaktować się z pracownikami Biura Obsługi Klienta PFRON w Warszawie interesanci mogą skorzystać z dowolnej formy kontaktu. Obecnie PFRON Warszawa kontakt umożliwia telefonicznie. Numerów kontaktowych jest kilka, wszystkie z nich zostały opisane poniżej. Co więcej, aby łatwiej realizować kontakt PFRON Warszawa prowadzi również mailowo. Zapytania można kierować na adres poczty elektronicznej instytucji. Warto pamiętać, aby mail był podpisany danymi nadawcy, a także był opatrzony tytułem. Kontakt z PFRON w Warszawie możliwy jest na wiele sposobów, każda z osób zainteresowanych uzyskaniem wsparcia ze strony organizacji może na nie liczyć.

E-mail: [email protected]
NIP PFRON Warszawa: 5251000810

Telefony PFRON Warszawa:

 • (22) 505 52 72
 • (22) 311 83 39
 • (22) 311 83 44
 • (22) 311 83 22
 • (22) 505 54 72
 • (22) 505 53 53
 • (22) 311 83 23

Adres PFRON Warszawa

Oficjalnie siedziba Mazowieckiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, mieści się w Warszawie. Należy jednak pamiętać, że przed osobistą wizytą, należy skontaktować się z jednostką i ustalić czas i godzinę spotkania pracownika PFRON z petentem. Adres PFRON w Warszawie to ul. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa. Wpisując te dane w urządzenie GPS, można bezproblemowo dotrzeć do siedziby instytucji.

Adres: ul. Jana Pawła II 13, 00-828 Warszawa

PFRON Warszawa Andersa

Oddział Mazowiecki PFRON mieści się przy ulicy Jana Pawła II 13, warto jednak wiedzieć, że na terenie miasta działają również inne placówki powiązane z Funduszem. PFRON Warszawa Andersa 5 to tak właściwie Warszawskie Centrum Pomocy Społecznej. W tym miejscu osoby niepełnosprawne mogą liczyć na uzyskanie koniecznej pomocy. Po otrzymaniu dofinansowania z PFRON WCPS daje możliwość między innymi wzięcia udziału w turnusach rehabilitacyjnych. 

PFRON Warszawa wnioski

Chcąc uzyskać dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, konieczne jest złożenie odpowiedniego wniosku. Należy wiedzieć, że na obecną chwilę PFRON Warszawa wnioski przyjmuje jedynie online. Oczywiście istnieje możliwość kontaktu telefonicznego w tej sprawie. W niektórych przypadkach dokumenty mogą by przekazywane przez petenta osobiście. Taką chce trzeba skonsultować telefonicznie z obsługą klienta PFRON Warszawa.

Liczba wyświetleń: 2070

  Top PFRON

 1. PFRON Warszawa
 2. PFRON Katowice
 3. PFRON Lublin


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS