Rzecznik Praw Obywatelskich Katowice

Rzecznik Praw Obywatelskich Katowice

Opublikowano:

Kategoria: RPO

Województwo: śląskie

Rzecznik Praw Obywatelskich Katowice

Pomoc prawna dla obywateli dostępna telefonicznie i stacjonarnie w biurze RPO w Katowicach. Zyskaj kontakt telefoniczny z RPO. Kontakt RPO Katowice na stronie.

RPO Katowice kontakt

Chcąc skontaktować się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich w Katowicach, warto skorzystać z podanych danych kontaktowych. W Katowicach swoje biuro ma Terenowy Pełnomocnik Rzecznika Praw Obywatela. Oddział obsługuje mieszkańców województw śląskiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego.

Biuro RPO w Katowicach udostępnia dla zainteresowanych możliwość osobistego spotkania z pełnomocnikiem RPO Katowice. Aby umówić się na spotkanie osobiste, należy skorzystać z podanego numeru kontaktowego RPO Katowice. Kontakt jest możliwy w wybranych godzinach. Przed wizytą osobistą zaleca się kontakt telefoniczny z obsługą numeru kontaktowego.

Adres: ul. Jagiellońska 25, 40-032 Katowice

Telefon Rzecznik Praw Obywatelskich Katowice

Chcąc uzyskać darmową pomoc reprezentanta Rzecznika Praw Obywatelskich, należy skorzystać z podanego numeru telefonu. Kontaktując się telefonicznie można, uzyskać niezbędną pomoc podczas rozmowy. Podczas rozmowy telefonicznej istnieje możliwość ustalenia terminu spotkania z RPO Katowice.

Telefon: (32) 72 86 800

Liczba wyświetleń: 1448Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS