Rzecznik Praw Obywatelskich Gdańsk

Rzecznik Praw Obywatelskich Gdańsk

Kategoria: RPO

Województwo: pomorskie

Uzyskaj pomoc prawną w zakresie praw obywatelskich. Rzecznik Praw Obywatelskich Gdańsk udziela pomocy prawnej mieszkańcom wybranych województw. Kontakt RPO Gdańsk.

RPO Gdańsk kontakt

W przypadku naruszenia praw obywatelskich każdy z mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego może skontaktować się z Pełnomocnikiem Terenowym Rzecznika Praw Obywatelskich w Gdańsku. Rzecznik udziela pomocy prawnej poszkodowanym obywatelom. Działania Rzecznika Praw Obywatelskich nie kończą się jedynie na wsparciu w zakresie prawa. Kontaktując się z RPO w Gdańsku, można uzyskać wiedzę pozwalającą na samodzielne rozwiązanie sprawy.

Adres: ul. Chmielna 54/57, 80-748 Gdańsk

W biurze terenowym Rzecznika Praw Obywatelskich odbywają się osobiste spotkania z interesantami. Obywatele chcący uzyskać termin spotkania z Pełnomocnikiem Terenowym Rzecznika Praw Obywatelskich należy skontaktować się telefonicznie z biurem ((58) 764 73 06).

Rzecznik Praw Obywatelskich Gdańsk — telefon

Chcąc skorzystać z telefonicznej porady RPO, zaleca się skorzystać z podanego poniżej numeru kontaktowego. Wybierając poniższy numer RPO Gdańsk, można uzyskać telefoniczną pomoc prawną. Warto wiedzieć, że numer aktywny jest jedynie w wybranych godzinach.

Telefon: (58) 764 73 06

Liczba wyświetleń: 1954

    Top RPO

  1. Rzecznik Praw Obywatelskich Warszawa
  2. Rzecznik Praw Obywatelskich Gdańsk
  3. Rzecznik Praw Obywatelskich Katowice


Wyszukaj dodatkowe informacje: