Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto

Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto

Kategoria: Sąd

Województwo: wielkopolskie

Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto

Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto Wydział Gospodarczy, Wydział Ksiąg Wieczystych. Poznań Stare Miasto Sąd Rejonowy kontakt, adres, telefon, e-Wokanda.

Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto w Poznaniu

Adres: ul. Młyńska 1a, 61-729 Poznań

W głównym budynku Sądu Rejonowego w Poznaniu Stare Miasto mieści się Punkt Informacyjny dla petentów. Wszystkie osoby odwiedzające placówkę, mogą uzyskać potrzebne wsparcie stacjonarnie w pokoju numer 45. Dodatkowo Poznań Stare Miasto Sąd Rejonowy poprzez PU prowadzi konsultacje telefoniczne. Dzwoniąc pod numer informacji – (61) 666 08 50 – można uzyskać odpowiedzi na zapytania związane z działaniem instytucji. Działający w placówce jaką jest Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto BOI obsługuje również pocztę elektroniczną pod adresem [email protected].

Przyjęcia interesantów możliwe są w:

  • poniedziałki od 7:45 do 18:00
  • wtorki, środy, czwartki, piątki w godzinach 7:45-15:15

Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto Wydział Gospodarczy

Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego Poznań Stare Miasto działa w dwóch lokalizacjach. Należy dodać, iż jednostka została podzielona na:

  • X Wydział Gospodarczy
  • Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto w Poznaniu XI Wydział Gospodarczy
  • XII Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Poznaniu Stare Miasto

X Wydział Gospodarczy jest jedynym który mieści się w budynku przy ulicy Dożynkowej 9h. Kontakt prowadzony jest mailowo. 

E-mail: [email protected]

Zarówno XII jak i XI Wydział Gospodarczy znajdują się w głównej siedzibie sądu. Aby skontaktować się z pracownikami, można skorzystać z odpowiednich adresów mailowych przestawionych poniżej.

E-mail: [email protected] oraz  [email protected]

Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto I Wydział Cywilny

Podobnie jak Wydział Gospodarczy tak Wydział Cywilny Sądu Rejonowego w Poznaniu Stare Miasto został funkcjonuje jako ponumerowane jednostki. Jeżeli chodzi o I Wydział Cywilny jest zlokalizowany przy ulicy Młyńskiej 1a w pokoju numer 218. 

E-mail: [email protected]
Telefon: 61 46 82 633

Wskazany numer kontaktowy nie jest skierowany do obsługi petentów. Zapytania ogólne można kierować na numer Biura Obsługi Interesantów.

Liczba wyświetleń: 4051Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS