Sąd Rejonowy Gdynia

Sąd Rejonowy w Gdyni

Kategoria: Sąd

Województwo: pomorskie

Sąd Rejonowy w Gdyni

Sąd Rejonowy Gdynia godziny otwarcia, kontakt, adresy placówkę. Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Gdyni, Wydział Karny, zaświadczenie o niekaralności.

Sąd Rejonowy Gdynia

Placówka jaką jest Sąd Rejonowy Gdynia godziny otwarcia dostosowała odpowiednio do potrzeb petentów. Od wtorku do piątku harmonogram pracy Sądu Rejonowego w Gdyni jest taki sam. W te dni obsługa petentów prowadzona jest w godzinach 8:00-15:00. W poniedziałki sąd również świadczy usługi, jednak tego dnia działa on w wydłużonych godzinach od 8:00 do 18:00.

Gdynia Sąd Rejonowy godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-18:00
  • wtorek 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-15:00

Obsługa klientów możliwa jest w siedzibie Sądu Rejonowego w Gdyni możliwa jest w siedzibie przy placu Konstytucji 5. Osoby które nie bywały wcześniej w sądzie mogą skontaktować się telefonicznie z jednostką i uzyskać dodatkowe informacje. 

Adres: plac Konstytucji 5, 81-354 Gdynia

Biuro Obsługi Interesanta jest miejscem do którego powinny kierować się osoby nieposiadające wiedzy na temat realizowanych spraw, czy odpowiedniego miejsca do skierowania dokumentów. Obsługujące Sąd Rejonowy w Gdyni Biuro Obsługi Interesantów prowadzi konsultacje telefoniczne pod podanymi poniżej numerami telefonów.

Telefon: 58 76 56 231, 76 56 232

Sąd Rejonowy w Gdyni VI Wydział Gospodarczy

Nie wszystkie działające w Sądzie Rejonowym w Gdyni wydziały zlokalizowane są w głównym budynku placówki. jest tak w przypadku VI Wydziału Gospodarczego który znajduje się przy ulicy Podolskiej 21.

Adres: ul. Podolska 21, 81-321 Gdynia
Telefon: (058)  76 56 172
E-mail: [email protected]

Działający w placówce jaką jest Sąd Rejonowy w Gdyni Wydział Gospodarczy rozpoznaje sprawy z sądów rejonowych w Gdyni, Kartuzach, Kościerzynie, Sopocie oraz Wejherowie. Pytania, najpierw należy kierować do Biura Obsługi Interesantów, jeżeli w tym miejscu problem nie zostanie rozwiązany można skorzystać z telefonów bezpośrednio do Wydziału Gospodarczego.

Sąd Rejonowy w Gdyni zaświadczenie o niekaralności

Dokument potwierdzający niekaralność petenta, przyznawany jest przez Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Rejonowym w Gdyni. Dodatkowo zaświadczenie o niekaralności można samodzielnie wydrukować poprzez e-Sąd.

Adres: pl. Konstytucji 5, 81-969 Gdynia

Liczba wyświetleń: 855Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS