Sąd Rejonowy Rzeszów

Sąd Rejonowy w Rzeszowie

Opublikowano:

Kategoria: Sąd

Województwo: podkarpackie

Sąd Rejonowy w Rzeszowie

Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział Ksiąg Wieczystych, Wydział Cywilny, Wydział Gospodarczy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie kontakt, godziny otwarcia, wokanda.

Sąd Rejonowy Rzeszów

Sąd Rejonowy w Rzeszowie obsługuje petentów według prawa opisanego dla danej jednostki. Oznacza to, że każdy z wydziałów znajdujących się w placówce, posiada indywidualne właściwości rzeczowe i miejscowe.

Dla przykładu w placówce jaką jest Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych prowadzi sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych dla Dębicy, Leżajska, Łańcuta, Ropczyc, Rzeszowa i Strzyżowa. Kolejny przykładem jaki obrazuje sytuacje jest funkcjonujący w placówce Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział Rodzinny, jest on właściwy dla Dynowa i Rzeszowa, a także gmin Błażowa, Boguchwała, Chmielnik, Dynów, Głogów Małopolski, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia, Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko i Tyczyn. Warto uprzednio sprawdzić właściwości wydziału do którego ma zostać skierowana sprawa.

Sąd Rejonowy w Rzeszowie kontakt

Chcąc skontaktować się z obsługą klienta Sądu Rejonowego w Rzeszowie, optymalnym będzie skierowanie zapytania do Biura Obsługi Interesanta. Jest ono dostępne w dni robocze od 8:00 do 15:00. Sąd Rejonowy w Rzeszowie kontakt poprzez BOI prowadzi wykorzystując pocztę elektroniczną oraz telefon. Oba kanały kontaktu skierowane są do petentów którzy posiadają dodatkowe pytania. 

Sąd Rejonowy w Rzeszowie adres: ul. Kustronia 4, 35-303 Rzeszów
Telefon: 17 715 24 00
E-mail: [email protected]

Sąd Rejonowy w Rzeszowie terminy rozpraw

Aby poznać termin danej rozprawy, można skorzystać z usługi jaką udostępnia Sąd Rejonowy Rzeszów e-Wokanda. Na stronie internetowej Wokanda Sąd Rejonowy Rzeszów zamieszcza aktualne terminy rozpraw. Portal składa się z tabeli w której dostępne są dane dotyczące danej rozprawy między innymi jej sygnatura, data i godzina, a także sala w której będzie rozpatrywana, imię i nazwisko sędziego wydział i jej status.

Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydział ksiąg wieczystych

Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Rzeszowie, mieści się w głównym budynku placówki. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość kontaktu z pracownikami tej sekcji wewnętrznej. Połączenie telefoniczne jak i wiadomości mailowe obsługiwane są w godzinach otwarcia.

Telefon: 17 715 22 16
E-mail: [email protected]

Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział Ksiąg Wieczystych godziny otwarcia:

 • poniedziałek 7:30 – 15:30, od 15:30 do 18:00
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa: 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piętek: 7:30-15:30

Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział Cywilny

Nie każdy z petentów ma świadomość, że Sąd Rejonowy Rzeszów Wydział Cywilny podzielił na mniejsze jednostki, numerując je odpowiednio.

Jeżeli chodzi o Pierwszy Wydział Cywilny Sądu Rejonowego w Rzeszowie, mieści się on przy ulicy Kustronia 4, czyli głównej siedzibie sądu. Należy wspomnieć, że można uzyskać kontakt z kierownikiem wydziału pod numerem 17 715 24 17. Urzęduje on w pokoju 2.68 na drugim piętrze. Zaleca się uprzednią telefoniczną konsultację w sprawie osobistej wizyty.

E-mail: [email protected]

Dostępny  w instytucji jaką jest Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział I Cywilny prowadzi również obsługę poczty elektronicznej pod podanym powyżej adresem.

Inne wydziały Sądu Rejonowego w Rzeszowie:

 • VI Wydział Karny Wykonawczy
 • Sąd Rejonowy w Rzeszowie Wydział Rodzinny
 • X Wydział Karny
 • Sąd Rejonowy w Rzeszowie II Wydział Karny
 • VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych
 • Sąd Rejonowy w Rzeszowie III Wydział Rodzinny i Nieletnich
 • Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział KRS

Liczba wyświetleń: 1654Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS