Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra

Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubuskie

Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra

2 Urząd Skarbowy Zielona Góra adres, godziny otwarcia placówki, kontakt. Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra zaświadczenie o dochodach i zwroty podatku.

Urząd Skarbowy Zielona Góra Drugi – oddział znajdujący się w tym mieście przy ulicy dr. Pieniężnego 24, to instytucja administracji publicznej w zachodniej części Polski, położona w województwie lubuskim.

Ze względu na liczebność miasta i poszczególnych sąsiednich miejscowości II Urząd Skarbowy Zielona Góra, obsługuje petentów ze wskazanego terytorium, które określa Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów  z dnia 24 lutego 2017 r. (Dz.U. z 2017r., poz. 393). Aby właściwie rozliczyć podatki, należy wybrać odpowiedni urząd, pod który przynależy dany obszar.

Pod 2 Urząd Skarbowy Zielona Góra podlega teren i mieszkańcy zamieszkujący:

 • ulice graniczne: Wrocławska, Kupiecka i Stefana Batorego wschodni obszar miasta Zielona Góra 
 • część miasta na prawach powiatu – Zielona Góra dzielnica 'Nowe Miasto', w skład dzielnicy wchodzą miejscowości: Drzonków, Krępa, Łężyca, Nowy Kisielin, Ochla, Przylep, Racula, Stary Kisielin, Zatonie, Zawada 
 • gminy: Babimost, Bojadła, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Świdnica, Trzebiechów i Zabór

Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra adres

Wszyscy podatnicy rozliczający podatki w instytucji podlegającej pod 2 Urząd Skarbowy Zielona Góra adres do wizyt mogą odnaleźć poniżej. Dokładny adres instytucji może być przydatny dla osób, które planują wizyty osobiste jak i tych chcących skierować do placówki dokumenty drogą pocztową.

Adres: dr. Pieniężnego 24, 65-054 Zielona Góra

Należy pamiętać, iż planując osobistą wizytę, w  instytucji podlegającej pod 2 Urząd Skarbowy Zielona Góra godziny otwarcia placówki są różne, w poszczególne dni tygodnia.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom petentów, 2 Urząd Skarbowy Zielona Góra  pracuje w godzinach:

 • poniedziałek: 8:00-18:00
 • wtorek-piątek: 8:00-15:00

Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra kontakt

Wszystkich petentów chcących uzyskać informacje dotyczącą wysokości podatków, w związku z obecnymi przepisami II Urząd skarbowy Zielona Góra, informuje, iż osobiste wizyty w placówce są możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W wyjątkowych sytuacjach w przypadku problemów z załatwieniem spraw obywatela poprzez e-usługi lub telefonicznie, istnieje możliwość osobistej wizyty w Urzędzie.

Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra telefon w sprawach związanych z wizytami osobistymi w placówce obsługuje pod numerem 516 240 181. Z instytucją, jaką jest 2 Urząd skarbowy Zielona Góra kontakt telefoniczny możliwy jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu od 7:00 do 15:00.

Drugi Urząd skarbowy zielona Góra telefony:

 • Sekretariat: 660 55 7754
 • Centrala: 68 456 02 00
 • Zaświadczenia: 660 55 7691
 • Kasy fiskalne: 660 55 7793

Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra konta bankowe, zwrot podatku, PIT

Podatnicy prowadzący firmy, jednoosobowe działalności oraz spółki, zobligowani są do płatności podatków na rzecz Państwa (m.in. PIT, CIT, VAT) na udostępnione przez instytucję, Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra konta bankowe.

Mikrorachunek, czyli wskazany przez 2 Urząd Skarbowy Zielona Góra numer konta służy podatnikowi, do indywidualnych wpłat należności, które muszą zostać opłacone w założonym terminie każdego miesiąca bądź roku. W przypadku zwłoki administracja publiczna może nałożyć kary w postaci odsetek. Indywidualny numer konta Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra nadaje automatycznie już podczas założenia firmy, spółki lub działalności gospodarczej rozliczającej się m.in. na zasadach ogólnych.

II Urząd Skarbowy Zielona Góra zwrot podatku

Wydawane na prośbę podatnika przez Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra zaświadczenie o dochodach to dokument konieczny do przedstawienia innej instytucji np. bank, w celu zaciągnięcia kredytu. Na jego podstawie istnieje możliwość potwierdzenia formy zatrudnienia oraz wysokości dochodów. Wszystkie druki, deklaracje, można otrzymać odwiedzając osobiście Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra PIT, druki dostępne są również do pobrania on-line.

Instytucja podlegająca pod KAS jaką jest Drugi Urząd Skarbowy Zielona Góra zwrot podatku przekaże w terminie zależnym od formy rozliczenia.

 • 45 dni w przypadku rozliczeń wykonanych
 • 3 miesiące w przypadku rozliczeń wykonanych w innej formie. 

Liczba wyświetleń: 11537Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS