Urząd Skarbowy Zgierz

Urząd Skarbowy Zgierz

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: łódzkie

Urząd Skarbowy Zgierz

Urząd Skarbowy Zgierz podatek od kupna samochodu PCC-3. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego Zgierz, kontakt, telefony. Urząd Skarbowy w Zgierzu zasięg

Urząd Skarbowy Zgierz godziny otwarcia

Urząd Skarbowy w Zgierzu jest czynny tylko w wybranych godzinach w tygodniu. Jeśli chcesz odwiedzić ten urząd, powinieneś wiedzieć, że w poniedziałki pracuje on w godzinach od 8:00 do 18:00. W ten dzień godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Zgierzu są wydłużone. Jeśli chodzi o pozostałe dni robocze od wtorku do piątku, Urząd Skarbowy w Zgierzu pracuje w godzinach od 8:00 do 15:00.
Oczywiście wizyty stacjonarne możliwe są tylko w godzinach otwarcia Urzędu Skarbowego Zgierz. Dodatkowym warunkiem jest wcześniejsza telefoniczna lub internetowa rezerwacja terminu wizyty. Rezerwacje wizyt w US Zgierz prowadzone są pod numerem 42 27 01 021.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Zgierzu
poniedziałki od 8:00 do 18:00,
od wtorku do piątku od 8:00 do 15:00,

Urząd Skarbowy w Zgierzu kontakt

Urząd Skarbowy w Zgierzu jest instytucją publiczną, która wykonuje swoje zadania na podstawie ustawy o finansach publicznych i rachunkowości oraz innych przepisów. Aby skontaktować się ze służbą podatkową Urzędu Skarbowego w Zgierzu, można skorzystać z dostępnych kanałów kontaktu. Obecnie jednym z najszybszych sposobów skontaktowania się z Urzędem Skarbowym Zgierz jest kontakt telefoniczny. Warto wiedzieć, że oddziale KAS funkcjonuje centrala telefoniczna, a także każde ze stanowisk, do których mogą zgłaszać się osoby, obsługuje połączenia telefoniczne. Urząd Skarbowy Zgierz kontakt prowadzi również za pomocą poczty elektronicznej. Wszyscy podatnicy, którzy rozliczają się w Urzędzie Skarbowym, mogą przesyłać dodatkowe pytania na adres e-mail instytucji

Adres: ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8, 95-100 Zgierz
Telefon: +48 42 27 01 000
Fax: +48 42 27 01 001
E-mail: [email protected]  

Urząd Skarbowy w Zgierzu adres korespondencyjny

Adres siedziby Urzędu Skarbowego w Zgierzu jest również adresem korespondencyjnym na który można przesyłać pisma i dokumenty. Warto pamiętać, że jeżeli list ma trafić do konkretnego wydziału w urzędzie, warto dopisać to na kopercie. 

Adres: ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8, 95-100 Zgierz

Urząd Skarbowy Zgierz podatek od kupna samochodu

Po zakupie samochodu ważne jest, aby w odpowiednim terminie zapłacić podatek PCC-3 od zakupu pojazdu. W Urzędzie Skarbowym w Zgierzu można zapłacić podatek PCC-3, przelewając pieniądze na odpowiednie konto bankowe. Jak zapłacić podatek od kupna samochodu Urząd Skarbowy Zgierz? Najpierw należy pobierać odpowiedni formularz PCC-3 ze strony internetowej lub odbierać go stacjonarnie w urzędzie. Następnie konieczne jest odpowiednie wypełnienie formularza i złożenie w urzędzie, przesłanie pocztą lub za pośrednictwem ePUAP (elektronicznego formularza zgłoszeniowego). Ostatnim krokiem jest wpłacenie kwoty podatku na numer konta Urzędu Skarbowego w Zgierzu.

Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Zgierzu

Warto pamiętać, że do Urzędu Skarbowego w Zgierzu mogą zgłosić się mieszkańcy wybranych miast i miejscowości. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Zgierzu obejmuje swa miasta, dokładnie Ozorków, Zgierz. Dodatkowo z usług instytucji mogą korzystać mieszkańcy Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa, Parzęczewa, Zgierzu.

Liczba wyświetleń: 11537Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS