Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie

Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: mazowieckie

Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie

Kogo obsługuje I Mazowiecki Urząd Skarbowy? Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie właściwości. Kontakt, godziny otwarcia I Mazowiecki US.

Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy kontakt

Należy wiedzieć, że I Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie od 2021 zmienił swoje właściwości. Z tego względu I Mazowiecki Urząd Skarbowy kontakt z podległymi podatnikami obsługuje na wiele sposobów. Dostępnych jest kilka adresów poczty elektronicznej, a także wiele numerów kontaktowych. Aby skontaktować się z instytucją, interesanci mogą skorzystać z telefonu. W Pierwszym Mazowieckim Urzędzie Skarbowym w Warszawie kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem centrali. Dodatkowo istnieje sposobność na skontaktowanie się przez telefon z kancelarią, a także sekretariatem Naczelnika I Mazowieckiego Urzędu Skarbowego. Nie są to wszystkie dostępne telefony kontaktowe w instytucji. 

Adres: ul. Alojzego Felińskiego 2a, 01-513 Warszawa
Centrala: 22 56 89 200
Kancelaria: 22 56 89 206, 22 56 89 207, 22 56 89 208
Sekretariat: 22 56 89 300
Fax: 22 56 89 301

Poczta elektroniczna

Oczywiście Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie kontakt prowadzi we wszystkie dni robocze w godzinach otwarcia. Dodatkowo należy pamiętać, że korespondencja mailowa z instytucją wymaga od interesanta podania aktualnych danych kontaktowych – imienia, nazwiska oraz adresu. Konieczne jest również opatrzenie wiadomości odpowiednim tematem. Warto wiedzieć, że instytucji jaką jest I Mazowiecki Urząd Skarbowy kontakt z mailowy nie jest możliwy w przypadku gdy wiadomość jest anonimowa.

Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy adres korespondencyjny

Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie nip

Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy właściwość

Zmiana właściwości Pierwszego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Warszawie uległa zmianie. W przeciwieństwie do US typu 1, Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie nie przyjmuje interesantów ze względu na miejsce zamieszkania. Obecne właściwości I Mazowieckiego Urzędu Skarbowego w Warszawie skupiają się na centralizacji obsługi największych podatników w kraju. 

Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy właściwość:

  • obsługa podatników z całego kraju, których przychód/obrót netto przekracza 50 mln euro
  • obsługa NBP
  • obsługa banków państwowych i krajowych które są prowadzone jako spółki akcyjne oraz banków hipotecznych
  • obsługa krajowych zakładów ubezpieczeń i krajowych zakładów reasekuracji
  • obsługa podatkowych grup kapitałowych i spółek wchodzących w ich skład oraz spółek giełdowych

Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy godziny otwarcia

Mazowiecki Urząd Skarbowy jest czynny od wtorku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. W pierwszy dzień roboczy – poniedziałek – Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy godziny otwarcia wydłużył. Takie rozwiązanie umożliwia większej liczbie interesantów realizacje formalności.  

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Kogo obsługuje Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy?

Zasięg terytorialny Pierwszego Mazowieckiego Urzędu Skarbowego obejmuje teren całego kraju. Pracownicy instytucji obsługują dużych i średnich podatników. Nie da się jasno określić kogo obsługuje Pierwszy Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie, jasnym kryterium które pozwoli w łatwy sposób oszacować kto ma rozliczyć się z I Mazowieckim US w Warszawie  jest przychód/obrót netto. Podatnicy którzy przekroczyli próg 50 mln euro są obsługiwani przez I Mazowiecki US w Warszawie.

Liczba wyświetleń: 14471Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS