Sąd Rejonowy Toruń

Sąd Rejonowy Toruń

Kategoria: Sąd

Województwo: kujawsko-pomorskie

Sąd Rejonowy Toruń

Sąd Rejonowy Toruń godziny otwarcia, numer telefonu, adres, kontakt. Sąd Rejonowy w Toruniu Wydział Ksiąg Wieczystych, Wydział Gospodarczy, wydziały

Sąd Rejonowy w Toruniu V Wydział Gospodarczy

Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego w Toruniu rozpoznaje głównie sprawy gospodarcze, upadłościowe oraz restrukturyzacyjne. Sąd Rejonowy w Toruniu V Wydział Gospodarczy realizuje zadania, które dotyczą opróżnienia lokalu, wydania nieruchomości, pozbawienia tytułu wykonawczego wykonalności, a także zakazu prowadzenia działalności gospodarczej.

Telefon: 56 67 76 000
Adres e-mail: [email protected]

Sąd Rejonowy w Toruniu I Wydział Cywilny

Interesanci, którzy chcą załatwić tematy dotyczące roszczeń majątkowych, egzekucji oraz sprawy cywilne nieprocesowe mogą udać się do jednostki, jaką jest Sąd Rejonowy w Toruniu I Wydział Cywilny. Wydział, o którym mowa prowadzi również zadania w zakresie odszkodowania za szkody wyrządzone przez służbę zdrowia, sporów na tle obrotu papierami wartościowymi, a także wyjawnienia majątku. 

Telefon: 56 67 76 000
Adres e-mail: [email protected]

Sąd Rejonowy w Toruniu kontakt

Organ Państwowy, którym jest Sąd Rejonowy w Toruniu kontakt zdalny, umożliwia za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Warto wiedzieć, że Sąd Rejonowy Toruń wszelkich informacji udziela jedynie w czasie godzin otwarcia. 

Sąd Rejonowy w Toruniu telefon: (56) 677 60 00
Adres e-mail: [email protected]

Sąd Rejonowy w Toruniu adres: ul. W. Warneńczyka 1, 87-100 Toruń

Sąd Rejonowy w Toruniu godziny otwarcia

Instytucja Sąd Rejonowy w Toruniu godziny otwarcia ma codziennie takie same. Z usług, jakie oferuje Sąd Rejonowy Toruń petenci, mogą korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-15:15. W soboty oraz niedziele placówka jest zamknięta.

Sąd Rejonowy w Toruniu godziny otwarcia: 

  • Poniedziałek: 7:15-15:15
  • Wtorek: 7:15-15:15
  • Środa: 7:15-15:15
  • Czwartek: 7:15-15:15
  • Piątek: 7:15-15:15
  • Sobota: Nieczynne
  • Niedziela: Nieczynne
Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych

Istniejący w jednostce Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych zakłada księgi wieczyste oraz dokonuje w nich wpisów. Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Toruniu wydaje zaświadczenia z zamkniętych ksiąg, wydaje odpisy z ksiąg wieczystych, a także aktów notarialnych, które zostały sporządzone w Państwowym Biurze Notarialnym w Toruniu. 

Liczba wyświetleń: 963Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS