Sąd Okręgowy Bydgoszcz

Sąd Okręgowy Bydgoszcz

Kategoria: Sąd

Województwo: kujawsko-pomorskie

Sąd Okręgowy Bydgoszcz

Sąd Okręgowy Bydgoszcz godziny otwarcia, numer telefonu, adres. Sąd Okręgowy w Bydgoszczy I Wydział Cywilny, zaświadczenie o niekaralności, praca.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy I Wydział Cywilny

Mieszczący się w jednostce, którą jest Sąd Okręgowy w Bydgoszczy I Wydział Cywilny prowadzi sprawy cywilne, które dotyczą między innymi odszkodowania rękojmi, roszczeń wynikających z prawa prasowego oraz u ustawy wynalazczości. I Wydział Cywilny Sądu Okręgowego w Bydgoszczy rozpoznaje także sprawy z zakresu ubezwłasnowolnienia, wynikające z kodeksu wyborczego i ustawy o zgromadzeniach oraz sprawy o zapłatę w postępowaniu nakazowym i upominawczym. Zainteresowane osoby mogą udać się tam również w sprawach dotyczących rejestracji tytułów prasowych.

Telefon: 52 32 53 106, 52 32 53 158
Adres e-mail: [email protected]

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy zaświadczenie o niekaralności

Interesanci, w jednostce Sąd Okręgowy w Bydgoszczy zaświadczenie o niekaralności mogą uzyskać po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Można jej dokonać w formie znaków opłaty sądowej, gotówką w kasie Ministerstwa Sprawiedliwości, korzystając z systemu sądowe ePłatności oraz przelewem na rachunek Ministerstwa Sprawiedliwości. Warto wiedzieć, że wnioski o udzielenie informacji o osobie można składać osobiście, drogą elektroniczną, a także pocztą tradycyjną. 

Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego:
ul. Wały Jagiellońskie 2
85-131 Bydgoszcz
telefon: 52 32 53 174

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych 

Petenci, którzy chcą zrealizować sprawy dotyczące prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych mogą udać się do jednostki Sąd Okręgowy w Bydgoszczy VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych zajmuje się między innymi sprawami wszczętymi w postępowaniu nakazowym z zakresu prawa pracy oraz z zakresu prawa pracy przedstawionych z apelacjami od orzeczeń sądów rejonowych. Sąd Okręgowy w Bydgoszczy sprawy dotyczące ubezpieczeń społecznych prowadzi w szczególności o emerytury, renty oraz te, które dotyczą zasiłku. 

Telefon: 52 32 62 700 
Adres e-mail: [email protected]

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy kontakt

Zainteresowane osoby z jednostką Sąd Okręgowy w Bydgoszczy kontakt zdalny, uzyskać mogą za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Warto wiedzieć, że Sąd Okręgowy Bydgoszcz kontaktuje się z petentem jedynie w godzinach otwarcia.

Sąd Okręgowy Bydgoszcz telefon: 52 32 53 100
Adres e-mail: [email protected]

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy adres: ul. Wały Jagiellońskie 2, 85-131 Bydgoszcz

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy godziny otwarcia

Instytucja, którą jest Sąd Okręgowy w Bydgoszczy godziny otwarcia w poniedziałki, ma dłuższe niż w pozostałe dni. Warto wiedzieć, że w weekendy nie można korzystać z usług, jakie oferuje Sąd Okręgowy Bydgoszcz. W przypadku planowania osobistej wizyty w placówce interesanci mogą dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu.

Sąd Okręgowy Bydgoszcz – godziny pracy:

  • Poniedziałek: 7:30-17:45
  • Wtorek: 7:30-15:30
  • Środa: 7:30-15:30
  • Czwartek: 7:30-15:30
  • Piątek: 7:30-15:30
  • Sobota: Zamknięte
  • Niedziela: Zamknięte 

Liczba wyświetleń: 605Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS