Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: śląskie

Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice

Jak zarejestrować oraz wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji Czechowice-Dziedzice? Wydział Komunikacji w Czechowicach-Dziedzicach druki, rezerwacja wizyty online, wnioski.

Czechowice-Dziedzice Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście Czechowice-Dziedzice Wydział Komunikacji kontakt realizuje z mieszkańcami na wiele sposobów. W celu uzyskania informacji można zadzwonić pod podany numer telefonu. Wszystkie dane kontaktowe wraz z harmonogramem godzin otwarcia udostępniono powyżej. Istnieje także możliwość wysłania zapytania korzystając w tym celu z poczty elektronicznej. Pracownicy Wydziału Komunikacji Czechowic-Dziedzic starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. Oczywiście Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice kontakt umożliwia w godzinach otwarcia placówki.

Wydział Komunikacji w Czechowicach-Dziedzicach – rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Czechowicach-Dziedzicach rezerwacja wizyty online to odpowiednia opcja dla osób, które nie chcą uniknąć oczekiwania w kolejce. Interesanci mogą zarezerwować wizytę podając swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Warto wiedzieć, że można to zrealizować również telefonicznie. Udostępniona przez Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice rezerwacja wizyt cieszy się dużym zainteresowaniem petentów. Warto pamiętać, że do każdej ze spraw konieczne jest zarezerwowanie odrębnej wizyty.

Kontakt Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice

Adres: plac Jana Pawła II 3, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Telefon: 32 214 57 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice:

  • Poniedziałek 7:30-15:00
  • Wtorek 7:30-15:00
  • Środa 7:30-15:00
  • Czwartek 7:30-17:00
  • Piątek 7:30-13:00

Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić wszelkie sprawy komunikacyjne powinny w tym celu udać się do odpowiedniego wydziału. Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice prowadzi zadania związane z rejestracją oraz wyrejestrowaniem pojazdów, legalizacją tablic rejestracyjnych, wymianą dowodu rejestracyjnego, a także przedłużeniem ważności prawa jazdy. Wydział Komunikacji w Czechowicach-Dziedzicach przyjmuje zawiadomienia o zbyciu oraz nabyciu pojazdu, kieruje na badania techniczne, przyjmuje zawiadomienia o zmianie danych w uprawnieniach oraz wydaje zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym. Zajmuje się także dokonywaniem wpisu do rejestru przedsiębiorców prowadzących Ośrodek Szkolenia Kierowców, a także sprawdza Stacje Kontroli Pojazdów.

Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice prawo jazdy

Interesanci, którzy chcą odebrać prawo jazdy najpierw powinni w tym celu złożyć odpowiedni wniosek w Wydziale Komunikacji Czechowice-Dziedzice. Ważnym aspektem jest to, że do urzędu informacje na temat pozytywnego zdania egzaminu na prawo jazdy przekazuje WORD w którym przeprowadzany był test. Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice prawo jazdy wydaje petentom po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Dokument należy odebrać osobiście.

Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice rejestracja pojazdu

Realizowana przez Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice rejestracja pojazdu odbywa się po złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Ta procedura jest obowiązkowa dla właścicieli nowo zakupionych pojazdów. Konieczne jest również uiszczenie wymaganej opłaty. Aby zarejestrować pojazd w WK Czechowic-Dziedzic, należy zaopatrzyć się we wszystkie wymagane dokumenty. Należą do nich między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, potwierdzenie własności samochodu, a także potwierdzenie uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice pełnomocnictwo

Osoby, które chcą upoważnić kogoś na przykład do wykonania rejestracji samochodu powinny uzyskać wydawane przez Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice pełnomocnictwo. Chcąc uzyskać taki druk, należy złożyć w tym celu odpowiedni wniosek. Dokument zostanie zaakceptowany przez urząd wyłącznie wtedy, kiedy będzie odpowiednio uzupełniony. Z tego względu, warto skorzystać z udostępnionego dokumentu przez placówkę Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice pełnomocnictwo wzór. Przede wszystkim pełnomocnictwo powinno zawierać dane osoby upoważniającej, dane osoby upoważnionej, miejscowość oraz datę, podpis oraz stopień pokrewieństwa.

Mapa Wydział Komunikacji Czechowice-Dziedzice

Liczba wyświetleń: 1582Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS