Wydział Komunikacji Czerwonak

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Czerwonak

Jakie formalności można załatwić w Wydziale Komunikacji Czerwonak? Wydział Komunikacji w Czerwonaku wniosek o wyrejestrowanie pojazdu, druki do pobrania.

Czerwonak Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście, jakim jest Czerwonak Wydział Komunikacji kontakt realizuje z interesantami na wiele sposobów. Wszystkie dane kontaktowe zostały podane powyżej. W celu uzyskania kontaktu można wysłać wiadomość mailową na podany adres. Jednak najszybszym sposobem na kontakt z Wydziałem Komunikacji w Czerwonaku jest skorzystanie z telefonu. Petenci, którzy chcą odbyć osobistą wizytę w placówce lub uzyskać kontakt zdalny koniecznie powinni najpierw zapoznać się z godzinami otwarcia. Harmonogram jest dostępny dla wszystkich na stronie internetowej.

Wydział Komunikacji w Czerwonaku - rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Czerwonaku rezerwacja wizyty online jest bardzo wygodna. Dzięki temu petenci nie muszą czekać przez długi czas na swoją kolej podczas wizyty osobistej. Rezerwacji terminu wizyty można dokonać również przez telefon, dzwoniąc na podany numer. Trzeba pamiętać, że dla niektórych spraw Wydział Komunikacji Czerwonak rezerwacje wizyty obsługuje obligatoryjnie.

Kontakt Wydział Komunikacji Czerwonak

Adres: Gdyńska 53, 62-004 Czerwonak

Telefon: 61 226 92 35, 61 226 92 36

Email:

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Czerwonak:

  • Poniedziałek 9:00 - 16:30
  • Wtorek 8:00 - 15:00
  • Środa 8:00 - 15:00
  • Czwartek 8:00 - 15:00
  • Piątek 8:00 - 15:00

Wydział Komunikacji w Czerwonaku

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji w Czerwonaku zajmuje się wszystkimi formalnościami, które są bezpośrednio związane z pojazdami oraz uprawnieniami do prowadzenia nimi. Urzędnicy kierują pojazdy na badania techniczne, wydają tablice rejestracyjne, wydają nalepki kontrolne, a także wydają wtórniki dokumentów.

Wydział Komunikacji jest odpowiedzialny za wymianę dowodu rejestracyjnego, rejestrację pojazdu oraz wykreślenia współwłaściciela pojazdu. Zajmuje się również przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami, a także wydawaniem czasowych pozwoleń.

Wydział Komunikacji Czerwonak rejestracja pojazdu

Każda osoba, która dokonała zakupu samochodu jest zobowiązana do tego, aby go zarejestrować. Możliwa do zrealizowania w jednostce Wydział Komunikacji Czerwonak rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia przez interesanta wszystkich potrzebnych dokumentów. Są nimi przede wszystkim dokument tożsamości, dowód własności pojazdu, ważna polisa OC, a także świadectwo zgodności WE. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji Czerwonak może zostać zrealizowana po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Można tego dokonać osobiście w kasie urzędu lub za pomocą przelewu na numer konta.

Wydział Komunikacji Czerwonak wyrejestrowanie pojazdu

Osoby, które chcą wyrejestrować pojazd, mogą to zrobić zdalnie. Pracownicy Wydziału Komunikacji Czerwonak umożliwiają wyrejestrowanie pojazdu po złożeniu odpowiedniego wniosku przez mieszkańca. Pojazd może zostać wyrejestrowany w przypadku kradzieży, złomowania, kasacji lub wycofania z obiegu. Aby uzyskać wszelkie informacje, można skontaktować się telefonicznie pod podanym numerem lub wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

Mapa Wydział Komunikacji Czerwonak

Liczba wyświetleń: 979Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS