Wydział Komunikacji Ełk

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: warmińsko-mazurskie

Wydział Komunikacji Ełk

Wydział Komunikacji w Ełku kontakt, telefon, godziny otwarcia. Ełk Wydział Komunikacji Profil Kandydata na Kierowcę, prawo jazdy, druki.

Ełk Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście, jakim jest Ełk Wydział Komunikacji kontakt realizuje z interesantami na wiele sposobów. Wszystkie dane kontaktowe zostały podane powyżej. W celu uzyskania kontaktu można wysłać wiadomość mailową na podany adres. Jednak najszybszym sposobem na kontakt z Wydziałem Komunikacji w Ełku jest skorzystanie z telefonu. Petenci, którzy chcą odbyć osobistą wizytę w placówce lub uzyskać kontakt zdalny koniecznie powinni najpierw zapoznać się z godzinami otwarcia. Harmonogram jest dostępny dla wszystkich na stronie internetowej.

Wydział Komunikacji w Ełku - rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Ełku rezerwacja wizyty online jest bardzo wygodna. Dzięki temu petenci nie muszą czekać przez długi czas na swoją kolej podczas wizyty osobistej. Rezerwacji terminu wizyty można dokonać również przez telefon, dzwoniąc na podany numer. Trzeba pamiętać, że dla niektórych spraw Wydział Komunikacji Ełk rezerwacje wizyty obsługuje obligatoryjnie.

Kontakt Wydział Komunikacji Ełk

Adres: Warszawska 4, 19-300 Ełk

Telefon: 87 621 83 69, 87 621 83 20

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Ełk:

 • Poniedziałek 7:45-15:15
 • Wtorek 7:45-15:15
 • Środa 7:45-15:15
 • Czwartek 7:45-15:15
 • Piątek 7:45-15:15

Wydział Komunikacji w Ełku

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Ełku. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Ełk realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Ełk rejestracja pojazdu 

Każdy właściciel samochodu zobowiązany jest do jego rejestracji. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Ełk rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia odpowiedniej opłaty. Warto zaznaczyć, że aby cała procedura rejestracji pojazdu przebiegła pomyślnie należy przedstawić wszystkie wymagane dokumenty. Są nimi przede wszystkim umowa kupna-sprzedaży, dowód tożsamości, dowód rejestracyjny, a także tablica rejestracyjna w przypadku gdy została wydana.

Wydział Komunikacji Ełk prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Ełk prawo jazdy jest dokumentem uprawiającym do kierowania pojazdami po drogach. Chcąc uzyskać prawo jazdy interesant musi złożyć odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest to, aby do podania dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także jedną kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Fotografia powinna być zrobiona nie wcześniej niż sześć miesięcy przed datą złożenia wniosku. Wydział Komunikacji Ełk prawo jazdy wydaje w czasie od 1 do 3 tygodni po złożeniu wniosku.

Wydział Komunikacji Ełk wymiana dowodu rejestracyjnego

Realizowana przez Wydział Komunikacji Ełk wymiana dowodu rejestracyjnego obowiązuje w przypadku kiedy zmianie ulegną dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także adres zameldowania właściciela. Wymiany dowodu należy dokonać również wtedy, gdy zostanie on zniszczone lub zgubiony. Należy zaznaczyć, że zmiany jakie podlegają to przede wszystkim numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, techniczne parametry pojazdu, a także numer nadwozia.

Mapa Wydział Komunikacji Ełk

Liczba wyświetleń: 99

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS