Wydział Komunikacji Gryfino

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: zachodniopomorskie

Wydział Komunikacji Gryfino

Wydział Komunikacji w Gryfinie wniosek o wydanie prawa jazdy, pełnomocnictwo. Wydział Komunikacji Gryfino rezerwacja wizyty online, kontakt.

Gryfino Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście, jakim jest Gryfino Wydział Komunikacji kontakt realizuje z interesantami na wiele sposobów. Wszystkie dane kontaktowe zostały podane powyżej. W celu uzyskania kontaktu można wysłać wiadomość mailową na podany adres. Jednak najszybszym sposobem na kontakt z Wydziałem Komunikacji w Gryfinie jest skorzystanie z telefonu. Petenci, którzy chcą odbyć osobistą wizytę w placówce lub uzyskać kontakt zdalny koniecznie powinni najpierw zapoznać się z godzinami otwarcia. Harmonogram jest dostępny dla wszystkich na stronie internetowej.

Wydział Komunikacji w Gryfinie - rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Gryfinie rezerwacja wizyty online jest bardzo wygodna. Dzięki temu petenci nie muszą czekać przez długi czas na swoją kolej podczas wizyty osobistej. Rezerwacji terminu wizyty można dokonać również przez telefon, dzwoniąc na podany numer. Trzeba pamiętać, że dla niektórych spraw Wydział Komunikacji Gryfino rezerwacje wizyty obsługuje obligatoryjnie.

Kontakt Wydział Komunikacji Gryfino

Adres: 11 Listopada 16D, 74-101 Gryfino

Telefon: 91 41 62 450,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Gryfino:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji w Gryfinie

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji w Gryfinie zajmuje się wszystkimi formalnościami, które są bezpośrednio związane z pojazdami oraz uprawnieniami do prowadzenia nimi. Urzędnicy kierują pojazdy na badania techniczne, wydają tablice rejestracyjne, wydają nalepki kontrolne, a także wydają wtórniki dokumentów.

Wydział Komunikacji jest odpowiedzialny za wymianę dowodu rejestracyjnego, rejestrację pojazdu oraz wykreślenia współwłaściciela pojazdu. Zajmuje się również przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami, a także wydawaniem czasowych pozwoleń.

Wydział Komunikacji Gryfino wniosek o wyrejestrowanie pojazdu

Procedura wyrejestrowania pojazdu jest konieczna do zrealizowania wy wypadku kradzieży, oddania do kasacji, wywiezienia za granicę czy trwałego utracenia. W instytucji Wydział Komunikacji Gryfino wniosek o wyrejestrowanie pojazdu musi obowiązkowo zawierać wszystkie potrzebne informacje. Przyjmowany przez Wydział Komunikacji Gryfino wniosek o wyrejestrowanie powinien zawierać dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także powód wyrejestrowania oraz dokument, który upoważnia do złożenia wniosku.

Wydział Komunikacji Gryfino prawo jazdy

Interesanci powinni wiedzieć, że Wydział Komunikacji Gryfino prawo jazdy wydaje po złożeniu wymaganego wniosku. W urzędzie należy opłacić również wszystkie należności związane z wydaniem dokumentu. Po dopełnieniu formalności w placówce konieczne będzie odczekanie około 2 tygodni. W tym czasie Wydział Komunikacji Gryfino prawo jazdy wyda do rąk własnych lub prześle pocztą na adres zamieszkania interesanta. Ile się czeka na prawo jazdy w Gryfinie? Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy i złożeniu wniosku o wydanie prawa jazdy w Wydziale Komunikacji w Gryfinie można zastanawiać się w jakim czasie blankiet zostanie wyrobiony. Zwykle Wydział Komunikacji Gryfino prawo jazdy wydaje w czasie od dwóch tygodni do maksymalnie miesiąca. Jeżeli czas miałby zostać wydłużony, petent zostanie o tym odpowiednio poinformowany.

Mapa Wydział Komunikacji Gryfino

Liczba wyświetleń: 673Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS