Wydział Komunikacji Kępno

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Kępno

Zadania realizowane przez Wydział Komunikacji Kępno. Wydział Komunikacji w Kępnie rejestracja pojazdu, druki do pobrania, rezerwacja terminu wizyty.

Kępno Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście Kępno Wydział Komunikacji kontakt realizuje z mieszkańcami na wiele sposobów. W celu uzyskania informacji można zadzwonić pod podany numer telefonu. Wszystkie dane kontaktowe wraz z harmonogramem godzin otwarcia udostępniono powyżej. Istnieje także możliwość wysłania zapytania korzystając w tym celu z poczty elektronicznej. Pracownicy Wydziału Komunikacji Kępna starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. Oczywiście Wydział Komunikacji Kępno kontakt umożliwia w godzinach otwarcia placówki.

Wydział Komunikacji w Kępnie – rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Kępnie rezerwacja wizyty online to odpowiednia opcja dla osób, które nie chcą uniknąć oczekiwania w kolejce. Interesanci mogą zarezerwować wizytę podając swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Warto wiedzieć, że można to zrealizować również telefonicznie. Udostępniona przez Wydział Komunikacji Kępno rezerwacja wizyt cieszy się dużym zainteresowaniem petentów. Warto pamiętać, że do każdej ze spraw konieczne jest zarezerwowanie odrębnej wizyty.

Kontakt Wydział Komunikacji Kępno

Adres: Kościuszki 5, 63-600 Kępno

Telefon: 62 782 89 40, 62 782 89 49

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Kępno:

  • Poniedziałek 8:00-16:30
  • Wtorek 8:00-14:30
  • Środa 8:00-14:30
  • Czwartek 8:00-16:30
  • Piątek 8:00-14:30

Wydział Komunikacji w Kępnie

Petenci w celu załatwienia spraw związanych z komunikacją oraz transportem powinni udać się do jednostki, którą jest Wydział Komunikacji w Kępnie. Pracownicy tego wydziału są doświadczeni oraz wysoko wykwalifikowani. Prowadzą oni zadania, związane z wydawaniem tablic rejestracyjnych, wydawaniem dowodów rejestracyjnych, legalizacją tablic rejestracyjnych oraz dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych, a także kartach pojazdu. Instytucja Wydział Komunikacji Kępno nadaje petentom uprawnienia do kierowania pojazdami oraz kieruje pojazdy na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Kępno druki do pobrania

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Kępno druki do pobrania online, dzięki czemu dokumenty można samodzielnie wydrukować i samodzielnie dostarczyć do placówki. Obecnie istnieje możliwość składania większości dokumentów drogą elektroniczną. Oczywiście Wydział Komunikacji Kępno tę możliwość zarezerwował dla petentów mogących potwierdzić swoją tożsamość online przykładowo z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wydział Komunikacji Kępno prawo jazdy

Przede wszystkim po zdanym egzamin na prawo jazdy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego do Wydziału Komunikacji Kępna przesyła informacje o uzyskaniu pozytywnego wyniku. Wydział Komunikacji Kępno prawo jazdy wydaje po sprawdzeniu, czy petent załatwił wszelkie formalności. Interesant może odebrać prawo jazdy po uiszczeniu wymaganej opłaty. Opłatę można zrealizować osobiście w placówce oraz przelewem na numer konta bankowego. Średni czas oczekiwania na prawo jazdy w Kępnie to dwa tygodnie.

Wydział Komunikacji Kępno rejestracja pojazdu

Osoby, które dokonały zakupu samochodu mają obowiązek go zarejestrować. Realizowana przez Wydział Komunikacji Kępno rejestracja pojazdu wymaga przedstawienie wszystkich wymaganych dokumentów, jakimi są między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, karta pojazdu, oryginalny dowód zakupu pojazdu, potwierdzenie uiszczenia opłaty, a także dowód tożsamości. W przypadku samochodu używanego należy przedstawić również tablice rejestracyjne oraz potwierdzenie zawarcia umowy z ubezpieczycielem. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji w Kępnie jest możliwa do zrealizowania podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Kępno

Liczba wyświetleń: 576Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS