Wydział Komunikacji Kościerzyna

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: pomorskie

Wydział Komunikacji Kościerzyna

Wydział Komunikacji Kościerzyna rezerwacja wizyty, upoważnienie, pełnomocnictwo. Wydział Komunikacji w Kościerzynie wniosek o wydanie prawa jazdy, druki.

Kościerzyna Wydział Komunikacji kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z instytucją Kościerzyna Wydział Komunikacji kontakt, mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktowych. Udostępniany jest kontakt mailowy, a także telefoniczny. Wykonując połączenie na podany numer telefonu, petenci w danej chwili mają możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Korzystając z poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź ze strony pracowników Wydziału Komunikacji Kościerzyny może być dłuższy dlatego nie należy wybierać tej opcji w przypadku pilnej sprawy. Nie można zapomnieć, że Wydział Komunikacji Kościerzyna kontakt prowadzi w ustalonych godzinach otwarcia.

Wydział Komunikacji w Kościerzynie - rezerwacja wizyty online

Realizowana przez Wydział Komunikacji w Kościerzynie rezerwacja wizyty online to bardzo wygodna opcja, która umożliwia pojawienie się w placówce w dokładnie określonej godzinie. Warto z tego korzystać, ponieważ w placówce bardzo często pojawiają się długie kolejki. Internetowa rezerwacja kolejki w Wydziale Komunikacji Kościerzyny może zostać wykonana przez każdego interesanta. Wizytę petenci mogą umówić również korzystając z kontaktu telefonicznego. Wystarczy zadzwonić pod podany numer oraz umówić się na konkretny termin.

Kontakt Wydział Komunikacji Kościerzyna

Adres: 3 Maja 8A, 83-400 Kościerzyna

Telefon: 58 694 05 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Kościerzyna:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-16:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-14:30

Wydział Komunikacji w Kościerzynie

Wszelkie formalności związane transportem petenci mogą załatwić w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji w Kościerzynie. Urzędnicy, którzy pracują w tym miejscu zajmą się rejestracją pojazdów, wyrejestrowaniem pojazdów, wydawaniem oraz zatrzymywaniem dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami, a także udzielaniem licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego.

Należy pamiętać, że wszystkie sprawy w Wydziale Komunikacji Kościerzyny można załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Pracownicy, którzy obsługują ten wydział posiadają wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres wiedzy. To wszystko sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy mieszkańcom Kościerzyny i okolic.

Wydział Komunikacji Kościerzyna prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Kościerzyna prawo jazdy odbywa się po wcześniejszym uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w WORD. Dokument może zostać wydany dopiero po uiszczeniu przez interesanta odpowiedniej opłaty. Ważnym aspektem jest to, że na początku należy obowiązkowe złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Do wniosku powinno zostać dołączone jedno zdjęcie w kolorze o wymaganych wymiarach. Wymogiem jest, aby było ono zrobione na jasnym jednolitym tle.

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Kościerzyna prawo jazdy może przesłać pocztą do jego właściciela. Nie ma konieczności osobistej wizyty w placówce w celu osobistego odbioru blankietu. Ile się czeka na prawo jazdy w Kościerzynie? Najczęściej czas oczekiwania na prawo jazdy w Kościerzynie jest zależny od obłożenia w Wydziale Komunikacji. Najczęściej dokument prawa jazdy jest wydawany w terminie 2 tygodni od złożenia wniosku.  

Wydział Komunikacji Kościerzyna rejestracja pojazdu

Rejestracja jest obowiązkowa dla każdego właściciela pojazdu. W tym celu należy w Wydziale Komunikacji złożyć odpowiedni wniosek wraz z istotnymi dokumentami. Realizowana przez Wydział Komunikacji Kościerzyna rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia dokumentu tożsamości, zaświadczenia ważności badania technicznego, ważnej polisy OC, a także dowodu własności pojazdu. Formalności związane z rejestracją pojazdu jakie wraz z petentem realizuje Wydział Komunikacji w Kościerzynie zwykle nie są skomplikowane i w przypadku dostarczenia wszystkich potrzebnych dokumentów proces nie wymaga więcej niż jednej wizyty.

Wydział Komunikacji Kościerzyna druki do pobrania

Wszystkie zainteresowane osoby w celu załatwienia formalności mogą wykorzystać udostępniane przez Wydział Komunikacji Kościerzyna druki do pobrania. Opublikowane zostały one online aby umożliwić do nich szeroki dostęp. Warto zaznaczyć, że większość spraw aktualnie można załatwić również online. Jest to znacznie wygodniejsze, a całą procedurę można zrealizować z domu w krótkim czasie.

Mapa Wydział Komunikacji Kościerzyna

Liczba wyświetleń: 264

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS