Wydział Komunikacji Kraśnik

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: lubelskie

Wydział Komunikacji Kraśnik

Wydział Komunikacji Kraśnik PKK, prawo jazdy, upoważnienie. Wydział Komunikacji w Kraśniku rezerwacja wizyty online, kontakt, telefon.

Wydział Komunikacji Kraśnik kontakt

Oferowany przez Wydział Komunikacji Kraśnik kontakt, petenci mogą uzyskać na dwa sposoby. Najszybszym z nich jest wykonanie połączenia na podany numer telefonu wydziału komunikacji w Kraśniku. Konsultanci, którzy obsługują telefon udzielają profesjonalnej pomocy każdej dzwoniącej osobie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Przesłanie wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej to kolejny kanał kontaktowy oferowany przez Wydział Komunikacji Kraśnika umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Kraśniku na otrzymane maile starają się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Osoby, które planują osobistą wizytę w placówce, powinny wiedzieć, że w soboty oraz niedziele instytucja nie pracuje. Co za tym idzie Wydział Komunikacji Kraśnik kontakt zwrotny zrealizuje w najbliższy dzień roboczy.

Wydział Komunikacji w Kraśniku rezerwacja wizyty online

Bardzo dużym udogodnieniem jest prowadzona przez Wydział Komunikacji w Kraśniku rezerwacja wizyty online. Dzięki temu można uniknąć niechcianej kolejki, kiedy osobiście trzeba załatwić sprawę w instytucji. Cały proces można wykonać także za pomocą kontaktu telefonicznego. Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Kraśniku pozwala zaoszczędzić czas na czekaniu w kolejce.

Kontakt Wydział Komunikacji Kraśnik

Adres: Niepodległości 20, 23-204 Kraśnik

Telefon: 81 826 17 74, 81 826 17 73

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Kraśnik:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-16:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Wydział Komunikacji w Kraśniku

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Kraśniku. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Kraśnik realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Kraśnik rejestracja pojazdu

Każda osoba, która dokonała zakupu samochodu jest zobowiązana do tego, aby go zarejestrować. Możliwa do zrealizowania w jednostce Wydział Komunikacji Kraśnik rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia przez interesanta wszystkich potrzebnych dokumentów. Są nimi przede wszystkim dokument tożsamości, dowód własności pojazdu, ważna polisa OC, a także świadectwo zgodności WE. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji Kraśnik może zostać zrealizowana po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Można tego dokonać osobiście w kasie urzędu lub za pomocą przelewu na numer konta.

Wydział Komunikacji Kraśnik wyrejestrowanie pojazdu

Osoby, które chcą wyrejestrować pojazd, mogą to zrobić zdalnie. Pracownicy Wydziału Komunikacji Kraśnik umożliwiają wyrejestrowanie pojazdu po złożeniu odpowiedniego wniosku przez mieszkańca. Pojazd może zostać wyrejestrowany w przypadku kradzieży, złomowania, kasacji lub wycofania z obiegu. Aby uzyskać wszelkie informacje, można skontaktować się telefonicznie pod podanym numerem lub wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

Mapa Wydział Komunikacji Kraśnik

Liczba wyświetleń: 258Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS