Wydział Komunikacji Krotoszyn

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Krotoszyn

Umawianie wizyty online w Wydziale Komunikacji Krotoszyn. Wydział Komunikacji w Krotoszynie druki do pobrania, pełnomocnictwo, wnioski.

Krotoszyn Wydział Komunikacji kontakt

Znajdujący się w mieście Krotoszyn Wydział Komunikacji kontakt zdalny realizuje z petentami na kilka sposobów. Zainteresowane osoby mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną nie jest długi. Najszybszym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Krotoszynie. Telefon wydziału obsługiwany jest przez konsultantów, którzy mają duże kompetencje, a także szeroki zakres wiedzy. Bez problemu są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy telefonicznej każdej dzwoniącej osobie.

Wydział Komunikacji Krotoszyn rezerwacja wizyty

Prowadzona przez Wydział Komunikacji Krotoszyn rezerwacja wizyty jest realizowana online, a także telefonicznie. Osoby, które nie chcą spędzać długiego czasu w kolejce odbywając osobistą wizytę w placówce, powinny koniecznie skorzystać z tej opcji. Interesanci, którzy chcą zarezerwować wizytę przez internet powinni wpisać swoje imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, a także numer PESEL. Dla osób które odwiedzają Wydział Komunikacji Krotoszyn rezerwacja wizyty jest szczególnie przydatną funkcjonalnością. To rozwiązanie pozwala na szybką realizację formalności których nie można załatwić online.

Kontakt Wydział Komunikacji Krotoszyn

Adres: 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10, 63-700 Krotoszyn

Telefon: 62 722 01 02, 62 725 42 56

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Krotoszyn:

  • Poniedziałek 8:15-15:30
  • Wtorek 7:30-14:15
  • Środa 7:30-14:15
  • Czwartek 7:30-14:15
  • Piątek 7:30-14:15

Wydział Komunikacji Krotoszyn

Udając się do Wydziału Komunikacji interesanci mogą załatwić wiele różnych spraw, które są związane przede wszystkim z pojazdami. Wydział Komunikacji Krotoszyn realizuje sprawy z zakresu transportu drogowego, ruchu drogowego oraz zarządzania ruchem na drogach publicznych. Jeśli chodzi o transport drogowy, to pracownicy Wydziału Komunikacji Krotoszyna wydają zezwolenia, zaświadczenia, a także licencje na kierowanie pojazdami. Mają oni możliwość zatrzymania prawa jazdy oraz wydają decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Ten wydział prowadzi również ewidencje i kontrolę Stacji Kontroli Pojazdów oraz Ośrodków Szkolenia Kierowców. Wydaje uprawnienia dla wykładowców, a także instruktorów nauki jazdy.

Wydział Komunikacji Krotoszyn rejestracja pojazdu 

Każdy właściciel samochodu zobowiązany jest do jego rejestracji. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Krotoszyn rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia odpowiedniej opłaty. Warto zaznaczyć, że aby cała procedura rejestracji pojazdu przebiegła pomyślnie należy przedstawić wszystkie wymagane dokumenty. Są nimi przede wszystkim umowa kupna-sprzedaży, dowód tożsamości, dowód rejestracyjny, a także tablica rejestracyjna w przypadku gdy została wydana.

Wydział Komunikacji Krotoszyn prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Krotoszyn prawo jazdy jest dokumentem uprawiającym do kierowania pojazdami po drogach. Chcąc uzyskać prawo jazdy interesant musi złożyć odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest to, aby do podania dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także jedną kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Fotografia powinna być zrobiona nie wcześniej niż sześć miesięcy przed datą złożenia wniosku. Wydział Komunikacji Krotoszyn prawo jazdy wydaje w czasie od 1 do 3 tygodni po złożeniu wniosku.

Wydział Komunikacji Krotoszyn wymiana dowodu rejestracyjnego

Realizowana przez Wydział Komunikacji Krotoszyn wymiana dowodu rejestracyjnego obowiązuje w przypadku kiedy zmianie ulegną dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także adres zameldowania właściciela. Wymiany dowodu należy dokonać również wtedy, gdy zostanie on zniszczone lub zgubiony. Należy zaznaczyć, że zmiany jakie podlegają to przede wszystkim numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, techniczne parametry pojazdu, a także numer nadwozia.

Mapa Wydział Komunikacji Krotoszyn

Liczba wyświetleń: 377Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS