Wydział Komunikacji Mokotów

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Mokotów

Dane kontaktowe Wydziału Komunikacji w Mokotowie, godziny otwarcia. Wydział Komunikacji Mokotów rezerwacja wizyty, wniosek o PKK.

Wydział Komunikacji Mokotów kontakt

Interesanci, którzy nie mogą udać się osobiście do placówki mają możliwość skorzystania z kontaktu zdalnego. Wydział Komunikacji Mokotów kontakt z petentem realizuje na wiele sposobów. Jedną z opcji, która umożliwia skontaktowanie się z obsługą jednostki jest przesłanie wiadomości mailowej korzystając z poczty elektronicznej. Pracownicy wydziały na wszystkie otrzymane zapytania odpowiadają w jak najkrótszym czasie. Warto zaznaczyć, że najszybszym sposobem na uzyskanie kontaktu z Wydziałem Komunikacji w Mokotowie jest zrealizowanie połączenia pod podanym numerem telefonu. Wszelkie informacje dotyczące tego jak Wydział Komunikacji Mokotów kontakt z klientami prowadzi udostępniono powyżej. Biorąc pod uwagę fakt, że Wydział Komunikacji Mokotów jest wewnętrzną sekcją, można skontaktować się również z placówką nadrzędną.

Wydział Komunikacji Mokotów rezerwacja wizyty

Coraz częściej wykorzystywana jest oferowana przez Wydział Komunikacji Mokotów rezerwacja wizyty. Jest to bardzo duże udogodnienie, ponieważ korzystając z tej opcji petenci nie muszą poświęcać swojego czasu na czekanie w kolejce. Wizytę można zarezerwować telefonicznie, a także przez Internet. Osoby, które wybierają drugą opcję, zobowiązane są wpisać swoje imię, nazwisko, a także numer PESEL. Oczywiście rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji Mokotowa może być uskuteczniona po podaniu daty i godziny wizyty. Trzeba pamiętać, że placówka cieszy się dużym zainteresowaniem petentów. Z tego względu Wydział Komunikacji Mokotów rezerwacje wizyty umożliwia ze sporym wyprzedzeniem.

Kontakt Wydział Komunikacji Mokotów

Adres: Wiktorska 91a, 02-582 Warszawa

Telefon: 22 56 51 955, 22 56 51 950

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Mokotów:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Wydział Komunikacji Mokotów

Sprawy związane z rejestracją pojazdów interesanci z Mokotowa i okolic mogą załatwić, udając się do Wydziału Komunikacji. W tym wydziale można załatwić także wiele innych formalności, jakimi są między innymi legalizacja tablic rejestracyjnych, czy uzyskanie uprawnień na wykonywanie zarobkowego przewozu ludzi i towarów oraz uzyskanie licencji na przejazd taksówkami. Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Mokotów zajmuje się również nadzorowaniem szkoleń prowadzonych przez przedsiębiorców, nadzorem nad Stacjami Kontroli Pojazdów, przyjmowaniem zawiadomień o zatrzymaniu uprawnień oraz cofaniem i przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Urzędnicy wyznaczają jednostki do usuwania pojazdów z drogi, a także wydają karty parkingowe niepełnosprawnym osobom.

Wydział Komunikacji Mokotów prawo jazdy

Interesanci, którzy chcą odebrać prawo jazdy najpierw powinni w tym celu złożyć odpowiedni wniosek w Wydziale Komunikacji Mokotów. Ważnym aspektem jest to, że do urzędu informacje na temat pozytywnego zdania egzaminu na prawo jazdy przekazuje WORD w którym przeprowadzany był test. Wydział Komunikacji Mokotów prawo jazdy wydaje petentom po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Dokument należy odebrać osobiście.

Wydział Komunikacji Mokotów rejestracja pojazdu

Realizowana przez Wydział Komunikacji Mokotów rejestracja pojazdu odbywa się po złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Ta procedura jest obowiązkowa dla właścicieli nowo zakupionych pojazdów. Konieczne jest również uiszczenie wymaganej opłaty. Aby zarejestrować pojazd w WK Mokotowa, należy zaopatrzyć się we wszystkie wymagane dokumenty. Należą do nich między innymi wniosek o rejestrację pojazdu, potwierdzenie własności samochodu, a także potwierdzenie uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Mokotów pełnomocnictwo

Osoby, które chcą upoważnić kogoś na przykład do wykonania rejestracji samochodu powinny uzyskać wydawane przez Wydział Komunikacji Mokotów pełnomocnictwo. Chcąc uzyskać taki druk, należy złożyć w tym celu odpowiedni wniosek. Dokument zostanie zaakceptowany przez urząd wyłącznie wtedy, kiedy będzie odpowiednio uzupełniony. Z tego względu, warto skorzystać z udostępnionego dokumentu przez placówkę Wydział Komunikacji Mokotów pełnomocnictwo wzór. Przede wszystkim pełnomocnictwo powinno zawierać dane osoby upoważniającej, dane osoby upoważnionej, miejscowość oraz datę, podpis oraz stopień pokrewieństwa.

Mapa Wydział Komunikacji Mokotów

Liczba wyświetleń: 665Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS