Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki

Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki elektroniczna rezerwacja wizyty, kontakt, godziny otwarcia. Wydział Komunikacji w Ożarowie Mazowieckim pełnomocnictwo, druki do pobrania.

Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką, jaką jest Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki kontakt mogą zrealizować to na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem na uzyskanie kontaktu z Wydziałem Komunikacji w Ożarowie Mazowieckim jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Warto zaznaczyć, że połączenia odbierane są przez doświadczonych konsultantów wyłącznie w wyznaczonych godzinach otwarcia. Wszystkie dane kontaktowe wraz z godzinami otwarcia Wydziału Komunikacji w Ożarowie Mazowieckim podano powyżej.

Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki rezerwacja wizyty

Oferowana przez Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki rezerwacja wizyty może zostać zrealizowana przez petenta telefonicznie, a także przez Internet. Coraz więcej osób korzysta z opcji rezerwacji wizyty online, ponieważ pozwala to zmniejszyć czas oczekiwania w kolejce. Planowana rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Ożarowie Mazowieckim powinna być zrealizowana możliwe jak najwcześniej. Pozwoli to wybrać dogodny termin i godzinę wizyty w placówce.

Kontakt Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki

Adres: Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Telefon: 22 733 72 00, 22 733 73 02

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki:

  • Poniedziałek 9:00-17:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Wydział Komunikacji w Ożarowie Mazowieckim

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Ożarowie Mazowieckim. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki rejestracja pojazdu

Każda osoba, która zakupiła pojazd ma obowiązek jego zarejestrowania. Cały proces można wykonać po przedstawieniu dokumentu tożsamości, dowodu własności pojazdu, zaświadczenia ważności badania technicznego, a także dokumentów rejestracyjnych. Jeśli rejestracji dokonuje współwłaściciel lub osoba upoważniona należy koniecznie przedstawić dokument pełnomocnictwa. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki PKK

Profil Kandydata na Kierowcę musi otrzymać każda osoba starająca się o prawo jazdy. Jest to unikalny numer, który jest indywidualnie przypisany do konkretnego petenta. Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki PKK należy złożyć wniosek o wydanie o jego przyznanie. Wraz z dokumentem konieczne jest przedstawienie orzeczenia lekarskiego, czy też zdjęcia które w późniejszym czasie znajdzie się w prawie jazdy. Uzyskany w Wydziale Komunikacji Ożarowa Mazowieckiego PKK jest ważny zarówno w szkole jazdy jak i przy ustalaniu terminów egzaminów państwowych. 

Mapa Wydział Komunikacji Ożarów Mazowiecki

Liczba wyświetleń: 619Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS