Wydział Komunikacji Płońsk

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Płońsk

Czym zajmuje się Wydział Komunikacji Płońsk? Wydział Komunikacji w Płońsku prawo jazdy, PKK, rejestracja pojazdu Płońsk.

Wydział Komunikacji Płońsk kontakt

Oferowany przez Wydział Komunikacji Płońsk kontakt, petenci mogą uzyskać na dwa sposoby. Najszybszym z nich jest wykonanie połączenia na podany numer telefonu wydziału komunikacji w Płońsku. Konsultanci, którzy obsługują telefon udzielają profesjonalnej pomocy każdej dzwoniącej osobie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Przesłanie wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej to kolejny kanał kontaktowy oferowany przez Wydział Komunikacji Płońska umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Płońsku na otrzymane maile starają się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Osoby, które planują osobistą wizytę w placówce, powinny wiedzieć, że w soboty oraz niedziele instytucja nie pracuje. Co za tym idzie Wydział Komunikacji Płońsk kontakt zwrotny zrealizuje w najbliższy dzień roboczy.

Wydział Komunikacji w Płońsku rezerwacja wizyty online

Bardzo dużym udogodnieniem jest prowadzona przez Wydział Komunikacji w Płońsku rezerwacja wizyty online. Dzięki temu można uniknąć niechcianej kolejki, kiedy osobiście trzeba załatwić sprawę w instytucji. Cały proces można wykonać także za pomocą kontaktu telefonicznego. Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Płońsku pozwala zaoszczędzić czas na czekaniu w kolejce.

Kontakt Wydział Komunikacji Płońsk

Adres: Płocka 39, 09-100 Płońsk

Telefon: 23 662 77 64,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Płońsk:

 • Poniedziałek 8:00-16:00
 • Wtorek 8:00-16:00
 • Środa 8:00-16:00
 • Czwartek 8:00-16:00
 • Piątek 8:00-16:00

Wydział Komunikacji w Płońsku

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Płońsku. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Płońsk realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Płońsk rejestracja pojazdu

Każda osoba, która zakupiła pojazd ma obowiązek jego zarejestrowania. Cały proces można wykonać po przedstawieniu dokumentu tożsamości, dowodu własności pojazdu, zaświadczenia ważności badania technicznego, a także dokumentów rejestracyjnych. Jeśli rejestracji dokonuje współwłaściciel lub osoba upoważniona należy koniecznie przedstawić dokument pełnomocnictwa. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Płońsk rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Płońsk PKK

Profil Kandydata na Kierowcę musi otrzymać każda osoba starająca się o prawo jazdy. Jest to unikalny numer, który jest indywidualnie przypisany do konkretnego petenta. Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Płońsk PKK należy złożyć wniosek o wydanie o jego przyznanie. Wraz z dokumentem konieczne jest przedstawienie orzeczenia lekarskiego, czy też zdjęcia które w późniejszym czasie znajdzie się w prawie jazdy. Uzyskany w Wydziale Komunikacji Płońska PKK jest ważny zarówno w szkole jazdy jak i przy ustalaniu terminów egzaminów państwowych. 

Mapa Wydział Komunikacji Płońsk

Liczba wyświetleń: 263

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS