Wydział Komunikacji Sulechów

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: lubuskie

Wydział Komunikacji Sulechów

Wydanie prawa jazdy przez Wydział Komunikacji w Sulechowie. Jak zarejestrować oraz wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji Sulechów?

Wydział Komunikacji Sulechów kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką, jaką jest Wydział Komunikacji Sulechów kontakt mogą zrealizować to na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem na uzyskanie kontaktu z Wydziałem Komunikacji w Sulechowie jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Warto zaznaczyć, że połączenia odbierane są przez doświadczonych konsultantów wyłącznie w wyznaczonych godzinach otwarcia. Wszystkie dane kontaktowe wraz z godzinami otwarcia Wydziału Komunikacji w Sulechowie podano powyżej.

Wydział Komunikacji Sulechów rezerwacja wizyty

Oferowana przez Wydział Komunikacji Sulechów rezerwacja wizyty może zostać zrealizowana przez petenta telefonicznie, a także przez Internet. Coraz więcej osób korzysta z opcji rezerwacji wizyty online, ponieważ pozwala to zmniejszyć czas oczekiwania w kolejce. Planowana rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Sulechowie powinna być zrealizowana możliwe jak najwcześniej. Pozwoli to wybrać dogodny termin i godzinę wizyty w placówce.

Kontakt Wydział Komunikacji Sulechów

Adres: Plac Ratuszowy 8, 66-100 Sulechów

Telefon: 68 453 52 04, 68 453 52 05

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Sulechów:

  • Poniedziałek 7:30 - 16:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:00

Wydział Komunikacji w Sulechowie

Realizowane przez Wydział Komunikacji w Sulechowie zadania są bardzo różnorodne. Wszystkie zainteresowane osoby mogą się tam udać w sprawie rejestracji pojazdu, wyrejestrowania samochodu, wymiany tablic rejestracyjnych, a także ich legalizacji. Wydział Komunikacji Sulechów dokonuje również czasowego wycofania pojazdu z ruchu. Umożliwia petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego, a także odbiór prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Sulechów rejestracja pojazdu

Każda osoba, która dokonała zakupu samochodu jest zobowiązana do tego, aby go zarejestrować. Możliwa do zrealizowania w jednostce Wydział Komunikacji Sulechów rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia przez interesanta wszystkich potrzebnych dokumentów. Są nimi przede wszystkim dokument tożsamości, dowód własności pojazdu, ważna polisa OC, a także świadectwo zgodności WE. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji Sulechów może zostać zrealizowana po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Można tego dokonać osobiście w kasie urzędu lub za pomocą przelewu na numer konta.

Wydział Komunikacji Sulechów wyrejestrowanie pojazdu

Osoby, które chcą wyrejestrować pojazd, mogą to zrobić zdalnie. Pracownicy Wydziału Komunikacji Sulechów umożliwiają wyrejestrowanie pojazdu po złożeniu odpowiedniego wniosku przez mieszkańca. Pojazd może zostać wyrejestrowany w przypadku kradzieży, złomowania, kasacji lub wycofania z obiegu. Aby uzyskać wszelkie informacje, można skontaktować się telefonicznie pod podanym numerem lub wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

Mapa Wydział Komunikacji Sulechów

Liczba wyświetleń: 723Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS