Wydział Komunikacji Sulejówek

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Sulejówek

Dane kontaktowe Wydziału Komunikacji w Sulejówku, godziny otwarcia. Wydział Komunikacji Sulejówek rezerwacja wizyty, wniosek o PKK.

Sulejówek Wydział Komunikacji kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z instytucją Sulejówek Wydział Komunikacji kontakt, mogą skorzystać z dostępnych kanałów kontaktowych. Udostępniany jest kontakt mailowy, a także telefoniczny. Wykonując połączenie na podany numer telefonu, petenci w danej chwili mają możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Korzystając z poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź ze strony pracowników Wydziału Komunikacji Sulejówka może być dłuższy dlatego nie należy wybierać tej opcji w przypadku pilnej sprawy. Nie można zapomnieć, że Wydział Komunikacji Sulejówek kontakt prowadzi w ustalonych godzinach otwarcia.

Wydział Komunikacji w Sulejówku - rezerwacja wizyty online

Realizowana przez Wydział Komunikacji w Sulejówku rezerwacja wizyty online to bardzo wygodna opcja, która umożliwia pojawienie się w placówce w dokładnie określonej godzinie. Warto z tego korzystać, ponieważ w placówce bardzo często pojawiają się długie kolejki. Internetowa rezerwacja kolejki w Wydziale Komunikacji Sulejówka może zostać wykonana przez każdego interesanta. Wizytę petenci mogą umówić również korzystając z kontaktu telefonicznego. Wystarczy zadzwonić pod podany numer oraz umówić się na konkretny termin.

Kontakt Wydział Komunikacji Sulejówek

Adres: Reymonta 43, 05-070 Sulejówek

Telefon: 22 783 14 69,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Sulejówek:

  • Poniedziałek 9:00-18:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-15:00

Wydział Komunikacji w Sulejówku

Petenci w celu załatwienia spraw związanych z komunikacją oraz transportem powinni udać się do jednostki, którą jest Wydział Komunikacji w Sulejówku. Pracownicy tego wydziału są doświadczeni oraz wysoko wykwalifikowani. Prowadzą oni zadania, związane z wydawaniem tablic rejestracyjnych, wydawaniem dowodów rejestracyjnych, legalizacją tablic rejestracyjnych oraz dokonywaniem zmian w dowodach rejestracyjnych, a także kartach pojazdu. Instytucja Wydział Komunikacji Sulejówek nadaje petentom uprawnienia do kierowania pojazdami oraz kieruje pojazdy na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Sulejówek rejestracja pojazdu

Każda osoba, która zakupiła pojazd ma obowiązek jego zarejestrowania. Cały proces można wykonać po przedstawieniu dokumentu tożsamości, dowodu własności pojazdu, zaświadczenia ważności badania technicznego, a także dokumentów rejestracyjnych. Jeśli rejestracji dokonuje współwłaściciel lub osoba upoważniona należy koniecznie przedstawić dokument pełnomocnictwa. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Sulejówek rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Sulejówek PKK

Profil Kandydata na Kierowcę musi otrzymać każda osoba starająca się o prawo jazdy. Jest to unikalny numer, który jest indywidualnie przypisany do konkretnego petenta. Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Sulejówek PKK należy złożyć wniosek o wydanie o jego przyznanie. Wraz z dokumentem konieczne jest przedstawienie orzeczenia lekarskiego, czy też zdjęcia które w późniejszym czasie znajdzie się w prawie jazdy. Uzyskany w Wydziale Komunikacji Sulejówka PKK jest ważny zarówno w szkole jazdy jak i przy ustalaniu terminów egzaminów państwowych. 

Mapa Wydział Komunikacji Sulejówek

Liczba wyświetleń: 662Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS