Wydział Komunikacji Świdnik

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: lubelskie

Wydział Komunikacji Świdnik

Umawianie wizyty online w Wydziale Komunikacji Świdnik. Wydział Komunikacji w Świdniku druki do pobrania, pełnomocnictwo, wnioski.

Wydział Komunikacji Świdnik kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z jednostką, jaką jest Wydział Komunikacji Świdnik kontakt mogą zrealizować to na dwa sposoby. Petenci mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Szybszym sposobem na uzyskanie kontaktu z Wydziałem Komunikacji w Świdniku jest skorzystanie z podanego numeru telefonu. Warto zaznaczyć, że połączenia odbierane są przez doświadczonych konsultantów wyłącznie w wyznaczonych godzinach otwarcia. Wszystkie dane kontaktowe wraz z godzinami otwarcia Wydziału Komunikacji w Świdniku podano powyżej.

Wydział Komunikacji Świdnik rezerwacja wizyty

Oferowana przez Wydział Komunikacji Świdnik rezerwacja wizyty może zostać zrealizowana przez petenta telefonicznie, a także przez Internet. Coraz więcej osób korzysta z opcji rezerwacji wizyty online, ponieważ pozwala to zmniejszyć czas oczekiwania w kolejce. Planowana rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Świdniku powinna być zrealizowana możliwe jak najwcześniej. Pozwoli to wybrać dogodny termin i godzinę wizyty w placówce.

Kontakt Wydział Komunikacji Świdnik

Adres: Niepodległości 13, 21-047 Świdnik

Telefon: 81 468 71 13,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Świdnik:

 • Poniedziałek 9:00 - 17:00
 • Wtorek 7:30 - 15:30
 • Środa 7:30 - 15:30
 • Czwartek 7:30 - 15:30
 • Piątek 7:00 - 15:00

Wydział Komunikacji w Świdniku

Instytucja, jaką jest Wydział Komunikacji w Świdniku realizuje wiele spraw między innymi rejestracja używanego oraz nowego samochodu, wyrejestrowanie pojazdu, a także wymiana tablic rejestracyjnych. Wydział, o którym mowa umożliwia również petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego. Zajmuje się również wycofaniem pojazdu z ruchu stale lub na określony czas. Wydział Komunikacji Świdnik jest również miejscem, gdzie petenci mogą odebrać dokument prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Świdnik rejestracja pojazdu 

Każdy właściciel samochodu zobowiązany jest do jego rejestracji. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Świdnik rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia odpowiedniej opłaty. Warto zaznaczyć, że aby cała procedura rejestracji pojazdu przebiegła pomyślnie należy przedstawić wszystkie wymagane dokumenty. Są nimi przede wszystkim umowa kupna-sprzedaży, dowód tożsamości, dowód rejestracyjny, a także tablica rejestracyjna w przypadku gdy została wydana.

Wydział Komunikacji Świdnik prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Świdnik prawo jazdy jest dokumentem uprawiającym do kierowania pojazdami po drogach. Chcąc uzyskać prawo jazdy interesant musi złożyć odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest to, aby do podania dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także jedną kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Fotografia powinna być zrobiona nie wcześniej niż sześć miesięcy przed datą złożenia wniosku. Wydział Komunikacji Świdnik prawo jazdy wydaje w czasie od 1 do 3 tygodni po złożeniu wniosku.

Wydział Komunikacji Świdnik wymiana dowodu rejestracyjnego

Realizowana przez Wydział Komunikacji Świdnik wymiana dowodu rejestracyjnego obowiązuje w przypadku kiedy zmianie ulegną dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także adres zameldowania właściciela. Wymiany dowodu należy dokonać również wtedy, gdy zostanie on zniszczone lub zgubiony. Należy zaznaczyć, że zmiany jakie podlegają to przede wszystkim numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, techniczne parametry pojazdu, a także numer nadwozia.

Mapa Wydział Komunikacji Świdnik

Liczba wyświetleń: 235

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS