Wydział Komunikacji Świebodzin

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: lubuskie

Wydział Komunikacji Świebodzin

Zadania realizowane przez Wydział Komunikacji Świebodzin. Wydział Komunikacji w Świebodzinie rejestracja pojazdu, druki do pobrania, rezerwacja terminu wizyty.

Świebodzin Wydział Komunikacji kontakt

Znajdujący się w mieście Świebodzin Wydział Komunikacji kontakt zdalny realizuje z petentami na kilka sposobów. Zainteresowane osoby mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną nie jest długi. Najszybszym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Świebodzinie. Telefon wydziału obsługiwany jest przez konsultantów, którzy mają duże kompetencje, a także szeroki zakres wiedzy. Bez problemu są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy telefonicznej każdej dzwoniącej osobie.

Wydział Komunikacji Świebodzin rezerwacja wizyty

Prowadzona przez Wydział Komunikacji Świebodzin rezerwacja wizyty jest realizowana online, a także telefonicznie. Osoby, które nie chcą spędzać długiego czasu w kolejce odbywając osobistą wizytę w placówce, powinny koniecznie skorzystać z tej opcji. Interesanci, którzy chcą zarezerwować wizytę przez internet powinni wpisać swoje imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, a także numer PESEL. Dla osób które odwiedzają Wydział Komunikacji Świebodzin rezerwacja wizyty jest szczególnie przydatną funkcjonalnością. To rozwiązanie pozwala na szybką realizację formalności których nie można załatwić online.

Kontakt Wydział Komunikacji Świebodzin

Adres: Żaków 3, 66-200 Świebodzin

Telefon: 68 416 11 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Świebodzin:

  • Poniedziałek 8:00-17:00
  • Wtorek 8:00-15:30
  • Środa 8:00-15:30
  • Czwartek 8:00-15:30
  • Piątek 8:00-14:00

Wydział Komunikacji w Świebodzinie

Przede wszystkim Wydział Komunikacji w Świebodzinie odpowiedzialny jest za prowadzenie spraw komunikacyjnych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą tam udać się między innymi w celu rejestracji oraz wyrejestrowania pojazdu. Urzędnicy zajmują się wydawaniem tablic czy dowodów rejestracyjnych, a także wydawaniem decyzji o czasowej rejestracji. Do zadań Wydziału Komunikacji w Świebodzinie należy również przywracanie petentom uprawnień do kierowania pojazdami oraz wydawanie wtórników dokumentów.

Wydział Komunikacji Świebodzin rejestracja pojazdu

Każda osoba, która zakupiła pojazd ma obowiązek jego zarejestrowania. Cały proces można wykonać po przedstawieniu dokumentu tożsamości, dowodu własności pojazdu, zaświadczenia ważności badania technicznego, a także dokumentów rejestracyjnych. Jeśli rejestracji dokonuje współwłaściciel lub osoba upoważniona należy koniecznie przedstawić dokument pełnomocnictwa. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Świebodzin rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia opłaty.

Wydział Komunikacji Świebodzin PKK

Profil Kandydata na Kierowcę musi otrzymać każda osoba starająca się o prawo jazdy. Jest to unikalny numer, który jest indywidualnie przypisany do konkretnego petenta. Aby uzyskać w jednostce, jaką jest Wydział Komunikacji Świebodzin PKK należy złożyć wniosek o wydanie o jego przyznanie. Wraz z dokumentem konieczne jest przedstawienie orzeczenia lekarskiego, czy też zdjęcia które w późniejszym czasie znajdzie się w prawie jazdy. Uzyskany w Wydziale Komunikacji Świebodzina PKK jest ważny zarówno w szkole jazdy jak i przy ustalaniu terminów egzaminów państwowych. 

Mapa Wydział Komunikacji Świebodzin

Liczba wyświetleń: 416Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS