Wydział Komunikacji Szamotuły

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Szamotuły

Wydział Komunikacji w Szamotułach rejestracja pojazdu, wyrejestrowanie pojazdu. Wydział Komunikacji Szamotuły kontakt, telefon, godziny otwarcia.

Wydział Komunikacji Szamotuły kontakt

Wszystkim zainteresowanym osobom Wydział Komunikacji Szamotuły kontakt umożliwia na kilka sposobów. Petenci mają możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiedzi na wszystkie zapytania udzielane są najszybciej jak to możliwe. Kontakt z Wydziałem Komunikacji w Szamotułach można uzyskać również korzystając z numeru. Realizując połączenie na podany telefon Wydziału Komunikacji Szamotuł w danej chwili można uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie zapytania. Harmonogram dotyczący godzin otwarcia wraz ze wszystkimi danymi kontaktowymi zostały opublikowane powyżej.

Wydział Komunikacji Szamotuły rezerwacja wizyty

Możliwa do zrealizowania w instytucji, którą jest Wydział Komunikacji Szamotuły rezerwacja wizyty stacjonarnej jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Szamotuł i okolic. Aby zarezerwować termin przez Internet, należy podać swoje dane, jakimi są imię, nazwisko oraz numer PESEL. Petenci mogą zarezerwować wizytę także przez telefon. Dzięki temu nie trzeba spędzać długiego czasu w kolejce, aby załatwić wszelkie formalności.

Kontakt Wydział Komunikacji Szamotuły

Adres: Wojska Polskiego 4, 64-500 Szamotuły

Telefon: 61 292 87 36,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Szamotuły:

 • Poniedziałek 7:45-14:30
 • Wtorek 7:45-14:30
 • Środa 7:45-14:30
 • Czwartek 7:45-14:30
 • Piątek 7:45-14:30

Wydział Komunikacji w Szamotułach

Petenci, którzy chcą załatwić wszelkie formalności związane z pojazdami powinni w tym celu odwiedzić Wydział Komunikacji w Szamotułach. Urzędnicy tego wydziału wydają dowody rejestracyjne, wydają tablice rejestracyjne, legalizują tablice rejestracyjne, a także wydają nalepki kontrolne.

Jednostka organizacyjna, jaką jest Wydział Komunikacji Szamotuły realizuje również wiele innych spraw. Należą do nich na przykład wydawanie wtórników dokumentów, przywracanie uprawnień do kierowania pojazdami, wydawanie karty pojazdu, a także kierowanie pojazdów na badania techniczne.

Wydział Komunikacji Szamotuły rejestracja pojazdu

Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji Szamotuły wymaga od interesanta złożenia odpowiedniego wniosku. W tym wniosku należy uwzględnić takie informacje jak numer VIN, marka samochodu oraz dane poprzednich tablic rejestracyjnych. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Szamotuły rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia umowy kupna-sprzedaży, karty pojazdu oraz tablic. W przypadku, gdy samochód ma współwłaściciela, konieczne jest przedstawienie pełnomocnictwa lub osobiste stawiennictwo tej osoby w urzędzie. Mimo konieczności przedstawienia sporej ilości dokumentów rejestracja pojazdu w Szamotułach jest sprawnym procesem, a wszelkie formalności można zrealizować podczas jednej wizyty w placówce.

Wydział Komunikacji Szamotuły PKK

Profil Kandydata na Kierowcę to indywidualny numer, który jest przyznawany osobom odbywającym kurs prawa jazdy. Dzięki niemu można rozpocząć szkolenie w OSK oraz przystąpić do egzaminu w WORD. Wydział Komunikacji Szamotuły PKK wydaje po złożeniu odpowiedniego wniosku. Do wniosku koniecznie należy dołączyć aktualne zdjęcie w kolorze o wymiarach 35 mm x 45 mm, dokument tożsamości, orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem, orzeczenie psychologa, a także pisemka zgoda rodziców w przypadku niepełnoletnich osób.

Trzeba pamiętać, że wydany przez Wydział Komunikacji Szamotuły PKK wydaje natychmiastowo podczas jednej wizyty w placówce. Bez uzyskania PKK nie ma możliwości zapisania się w szkole jazdy na kurs przygotowawczy.

Mapa Wydział Komunikacji Szamotuły

Liczba wyświetleń: 127

  Top Wydział Komunikacji

 1. Wydział Komunikacji Łódź
 2. Wydział Komunikacji Katowice
 3. Wydział Komunikacji Lublin
 4. Wydział Komunikacji Kraków
 5. Wydział Komunikacji Cieszyn


Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS