Wydział Komunikacji Szczytno

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: warmińsko-mazurskie

Wydział Komunikacji Szczytno

Wydział Komunikacji w Szczytnie kontakt, telefon, godziny otwarcia. Szczytno Wydział Komunikacji Profil Kandydata na Kierowcę, prawo jazdy, druki.

Wydział Komunikacji Szczytno kontakt

Oferowany przez Wydział Komunikacji Szczytno kontakt, petenci mogą uzyskać na dwa sposoby. Najszybszym z nich jest wykonanie połączenia na podany numer telefonu wydziału komunikacji w Szczytnie. Konsultanci, którzy obsługują telefon udzielają profesjonalnej pomocy każdej dzwoniącej osobie. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się powyżej.

Przesłanie wiadomości mailowej za pomocą poczty elektronicznej to kolejny kanał kontaktowy oferowany przez Wydział Komunikacji Szczytna umożliwiający uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Pracownicy Wydziału Komunikacji w Szczytnie na otrzymane maile starają się odpowiadać w jak najkrótszym czasie. Osoby, które planują osobistą wizytę w placówce, powinny wiedzieć, że w soboty oraz niedziele instytucja nie pracuje. Co za tym idzie Wydział Komunikacji Szczytno kontakt zwrotny zrealizuje w najbliższy dzień roboczy.

Wydział Komunikacji w Szczytnie rezerwacja wizyty online

Bardzo dużym udogodnieniem jest prowadzona przez Wydział Komunikacji w Szczytnie rezerwacja wizyty online. Dzięki temu można uniknąć niechcianej kolejki, kiedy osobiście trzeba załatwić sprawę w instytucji. Cały proces można wykonać także za pomocą kontaktu telefonicznego. Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Szczytnie pozwala zaoszczędzić czas na czekaniu w kolejce.

Kontakt Wydział Komunikacji Szczytno

Adres: Henryka Sienkiewicza 1, 12-100 Szczytno

Telefon: 89 624 70 17,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Szczytno:

  • Poniedziałek 8:00-14:30
  • Wtorek 8:00-14:30
  • Środa 8:00-14:30
  • Czwartek 8:00-14:30
  • Piątek 8:00-14:30

Wydział Komunikacji w Szczytnie

Realizowane przez Wydział Komunikacji w Szczytnie zadania są bardzo różnorodne. Wszystkie zainteresowane osoby mogą się tam udać w sprawie rejestracji pojazdu, wyrejestrowania samochodu, wymiany tablic rejestracyjnych, a także ich legalizacji. Wydział Komunikacji Szczytno dokonuje również czasowego wycofania pojazdu z ruchu. Umożliwia petentom wyrobienie wtórnika dowodu rejestracyjnego, a także odbiór prawa jazdy.

Wydział Komunikacji Szczytno rejestracja pojazdu

Każda osoba, która dokonała zakupu samochodu jest zobowiązana do tego, aby go zarejestrować. Możliwa do zrealizowania w jednostce Wydział Komunikacji Szczytno rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia przez interesanta wszystkich potrzebnych dokumentów. Są nimi przede wszystkim dokument tożsamości, dowód własności pojazdu, ważna polisa OC, a także świadectwo zgodności WE. Rejestracja pojazdu w Wydziale Komunikacji Szczytno może zostać zrealizowana po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Można tego dokonać osobiście w kasie urzędu lub za pomocą przelewu na numer konta.

Wydział Komunikacji Szczytno wyrejestrowanie pojazdu

Osoby, które chcą wyrejestrować pojazd, mogą to zrobić zdalnie. Pracownicy Wydziału Komunikacji Szczytno umożliwiają wyrejestrowanie pojazdu po złożeniu odpowiedniego wniosku przez mieszkańca. Pojazd może zostać wyrejestrowany w przypadku kradzieży, złomowania, kasacji lub wycofania z obiegu. Aby uzyskać wszelkie informacje, można skontaktować się telefonicznie pod podanym numerem lub wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

Mapa Wydział Komunikacji Szczytno

Liczba wyświetleń: 634Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS