Wydział Komunikacji Tłuszcz

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: mazowieckie

Wydział Komunikacji Tłuszcz

Wydział Komunikacji Tłuszcz kontakt, telefon, godziny otwarcia. Ile się czeka na prawo jazdy w Tłuszczowie? Rejestracja pojazdu Tłuszcz Wydział Komunikacji.

Wydział Komunikacji Tłuszcz kontakt

Udostępniany przez Wydział Komunikacji Tłuszcz kontakt zainteresowane osoby mogą znaleźć na głównej stronie internetowej instytucji. Petenci mogą skontaktować się z urzędnikami na dwa sposoby. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Istnieje także możliwość skorzystania z dostępnego numeru telefonu. Realizując połączenie, interesanci natychmiast uzyskają odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Godnym uwagi jest fakt, że telefon Wydziału Komunikacji w Tłuszczowie jednostki jest obsługiwany wyłącznie w godzinach otwarcia placówki, dlatego warto wcześniej się z nimi zapoznać.

Wydział Komunikacji w Tłuszczowie – rezerwacja wizyty online

Osoby, które odbywają osobistą wizytę w placówce bardzo często dość długo czekają na swoją kolej. Oferowana przez Wydział Komunikacji w Tłuszczowie rezerwacja wizyty online może zostać zrealizowana przez każdego interesanta, który posiada dostęp do Internetu. Jest to bardzo wygodny oraz coraz bardziej popularny sposób. Petent jest zapisany na dokładną datę oraz godzinę. Oczywiście rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji w Tłuszczowie może zostać również wykonana telefonicznie.

Kontakt Wydział Komunikacji Tłuszcz

Adres: Warszawska 10, 05-240 Tłuszcz

Telefon: 29 757 31 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Tłuszcz:

  • Poniedziałek 8:00-15:30
  • Wtorek 8:00-16:30
  • Środa 8:00-15:30
  • Czwartek 8:00-15:30
  • Piątek 8:00-14:30

Wydział Komunikacji Tłuszcz

Sprawy związane z rejestracją pojazdów interesanci z Tłuszcza i okolic mogą załatwić, udając się do Wydziału Komunikacji. W tym wydziale można załatwić także wiele innych formalności, jakimi są między innymi legalizacja tablic rejestracyjnych, czy uzyskanie uprawnień na wykonywanie zarobkowego przewozu ludzi i towarów oraz uzyskanie licencji na przejazd taksówkami. Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Tłuszcz zajmuje się również nadzorowaniem szkoleń prowadzonych przez przedsiębiorców, nadzorem nad Stacjami Kontroli Pojazdów, przyjmowaniem zawiadomień o zatrzymaniu uprawnień oraz cofaniem i przywracaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Urzędnicy wyznaczają jednostki do usuwania pojazdów z drogi, a także wydają karty parkingowe niepełnosprawnym osobom.

Wydział Komunikacji Tłuszcz rejestracja pojazdu 

Każdy właściciel samochodu zobowiązany jest do jego rejestracji. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Tłuszcz rejestracja pojazdu wymaga uiszczenia odpowiedniej opłaty. Warto zaznaczyć, że aby cała procedura rejestracji pojazdu przebiegła pomyślnie należy przedstawić wszystkie wymagane dokumenty. Są nimi przede wszystkim umowa kupna-sprzedaży, dowód tożsamości, dowód rejestracyjny, a także tablica rejestracyjna w przypadku gdy została wydana.

Wydział Komunikacji Tłuszcz prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Tłuszcz prawo jazdy jest dokumentem uprawiającym do kierowania pojazdami po drogach. Chcąc uzyskać prawo jazdy interesant musi złożyć odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest to, aby do podania dołączyć dowód uiszczenia opłaty, a także jedną kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Fotografia powinna być zrobiona nie wcześniej niż sześć miesięcy przed datą złożenia wniosku. Wydział Komunikacji Tłuszcz prawo jazdy wydaje w czasie od 1 do 3 tygodni po złożeniu wniosku.

Wydział Komunikacji Tłuszcz wymiana dowodu rejestracyjnego

Realizowana przez Wydział Komunikacji Tłuszcz wymiana dowodu rejestracyjnego obowiązuje w przypadku kiedy zmianie ulegną dane właściciela pojazdu, dane techniczne pojazdu, a także adres zameldowania właściciela. Wymiany dowodu należy dokonać również wtedy, gdy zostanie on zniszczone lub zgubiony. Należy zaznaczyć, że zmiany jakie podlegają to przede wszystkim numer rejestracyjny, nazwisko właściciela, techniczne parametry pojazdu, a także numer nadwozia.

Mapa Wydział Komunikacji Tłuszcz

Liczba wyświetleń: 644Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS