Wydział Komunikacji Trzebnica

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: dolnośląskie

Wydział Komunikacji Trzebnica

Umawianie wizyty online w Wydziale Komunikacji Trzebnica. Wydział Komunikacji w Trzebnicy druki do pobrania, pełnomocnictwo, wnioski.

Trzebnica Wydział Komunikacji kontakt

Istniejący w mieście Trzebnica Wydział Komunikacji kontakt realizuje z mieszkańcami na wiele sposobów. W celu uzyskania informacji można zadzwonić pod podany numer telefonu. Wszystkie dane kontaktowe wraz z harmonogramem godzin otwarcia udostępniono powyżej. Istnieje także możliwość wysłania zapytania korzystając w tym celu z poczty elektronicznej. Pracownicy Wydziału Komunikacji Trzebnicy starają się odpowiadać na wszystkie otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. Oczywiście Wydział Komunikacji Trzebnica kontakt umożliwia w godzinach otwarcia placówki.

Wydział Komunikacji w Trzebnicy – rezerwacja wizyty online

Oferowana przez Wydział Komunikacji w Trzebnicy rezerwacja wizyty online to odpowiednia opcja dla osób, które nie chcą uniknąć oczekiwania w kolejce. Interesanci mogą zarezerwować wizytę podając swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Warto wiedzieć, że można to zrealizować również telefonicznie. Udostępniona przez Wydział Komunikacji Trzebnica rezerwacja wizyt cieszy się dużym zainteresowaniem petentów. Warto pamiętać, że do każdej ze spraw konieczne jest zarezerwowanie odrębnej wizyty.

Kontakt Wydział Komunikacji Trzebnica

Adres: Leśna 1, 55-100 Trzebnica

Telefon: 71 387 95 28, 71 387 95 26

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Trzebnica:

  • Poniedziałek 7:45-15:00
  • Wtorek 7:45-15:00
  • Środa 7:45-15:00
  • Czwartek 7:45-15:00
  • Piątek 7:45-15:00

Wydział Komunikacji Trzebnica

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą załatwić formalności związane z komunikacją powinny udać się w tym celu do Wydziału Komunikacji w Trzebnicy. W tym miejscu istnieje możliwość zarejestrowania oraz wyrejestrowania pojazdu, uzyskania Profilu Kandydata na Kierowcę, a także odbioru prawa jazdy. Wydział Komunikacji Trzebnica wydaje interesantom dowody rejestracyjne, wydaje oraz legalizuje tablice rejestracyjne, wydaje pozwolenia na wykonywanie zarobkowych przejazdów ludzi i towarów, a także wydaje licencje na przejazd taksówką. Pracownicy wydziału mają możliwość przywracania uprawnień do kierowania pojazdami oraz wydają kartę pojazdu.

Wydział Komunikacji Trzebnica prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Trzebnica prawo jazdy zwykle jest gotowe do odbioru do dwóch tygodni od złożenia wniosku. Przed odbiorem dokumentu trzeba uzyskać pozytywne wyniki na egzaminach państwowych. Obowiązkowe jest również uiszczenie wymaganej opłaty osobiście w placówce lub przelewem na podany numer konta bankowego Wydziału Komunikacji w Trzebnicy. Do wniosku należy dołączyć również dowód uiszczenia opłaty oraz kolorową fotografię o wymiarach 35 mm x 45 mm. Po spełnieniu wszystkich wymogów Wydział Komunikacji Trzebnica prawo jazdy wyda petentowi do rąk własnych lub na specjalne życzenie blankiet może zostać przesłany Pocztą Polską.

Wydział Komunikacji Trzebnica rejestracja pojazdu

Przede wszystkim, aby zarejestrować pojazd należy osobiście pojawić się w urzędzie. Interesanci powinni zabrać ze sobą wszystkie wymagane dokumenty, jakimi są między innymi dowód własności pojazdu, dokument tożsamości, ważna polisa OC, dokumenty rejestracyjne, a także zaświadczenie ważności badania technicznego. Wykonywana przez Wydział Komunikacji Trzebnica rejestracja pojazdu wymaga pewnej opłaty. Środki można wpłacić osobiście w placówce oraz za pomocą przelewu.

Rejestracja pojazdu w Trzebnicy nie jest skomplikowanym procesem, a wszystkie konieczne formalności urzędowe zwykle realizowane są podczas jednej wizyty w placówce.

Mapa Wydział Komunikacji Trzebnica

Liczba wyświetleń: 277Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS