Wydział Komunikacji Wągrowiec

Kategoria: Wydział Komunikacji

Województwo: wielkopolskie

Wydział Komunikacji Wągrowiec

Zadania realizowane przez Wydział Komunikacji Wągrowiec. Wydział Komunikacji w Wągrowcu rejestracja pojazdu, druki do pobrania, rezerwacja terminu wizyty.

Wągrowiec Wydział Komunikacji kontakt

Znajdujący się w mieście Wągrowiec Wydział Komunikacji kontakt zdalny realizuje z petentami na kilka sposobów. Zainteresowane osoby mogą przesłać zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną nie jest długi. Najszybszym sposobem na uzyskanie wszelkich informacji jest skorzystanie z dostępnego numeru telefonu Wydziału Komunikacji w Wągrowcu. Telefon wydziału obsługiwany jest przez konsultantów, którzy mają duże kompetencje, a także szeroki zakres wiedzy. Bez problemu są w stanie udzielić profesjonalnej pomocy telefonicznej każdej dzwoniącej osobie.

Wydział Komunikacji Wągrowiec rezerwacja wizyty

Prowadzona przez Wydział Komunikacji Wągrowiec rezerwacja wizyty jest realizowana online, a także telefonicznie. Osoby, które nie chcą spędzać długiego czasu w kolejce odbywając osobistą wizytę w placówce, powinny koniecznie skorzystać z tej opcji. Interesanci, którzy chcą zarezerwować wizytę przez internet powinni wpisać swoje imię, nazwisko, adres poczty elektronicznej, a także numer PESEL. Dla osób które odwiedzają Wydział Komunikacji Wągrowiec rezerwacja wizyty jest szczególnie przydatną funkcjonalnością. To rozwiązanie pozwala na szybką realizację formalności których nie można załatwić online.

Kontakt Wydział Komunikacji Wągrowiec

Adres: Kościuszki 53 D, 62-100 Wągrowiec

Telefon: 67 250 67 00, 67 250 67 10

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Wydział Komunikacji Wągrowiec:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-14:00
  • Środa 8:00-14:00
  • Czwartek 8:00-14:00
  • Piątek 8:00-14:00

Wydział Komunikacji w Wągrowcu

Przede wszystkim Wydział Komunikacji w Wągrowcu odpowiedzialny jest za prowadzenie spraw komunikacyjnych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą tam udać się między innymi w celu rejestracji oraz wyrejestrowania pojazdu. Urzędnicy zajmują się wydawaniem tablic czy dowodów rejestracyjnych, a także wydawaniem decyzji o czasowej rejestracji. Do zadań Wydziału Komunikacji w Wągrowcu należy również przywracanie petentom uprawnień do kierowania pojazdami oraz wydawanie wtórników dokumentów.

Wydział Komunikacji Wągrowiec prawo jazdy

Wydawane przez Wydział Komunikacji Wągrowiec prawo jazdy odbywa się po wcześniejszym uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w WORD. Dokument może zostać wydany dopiero po uiszczeniu przez interesanta odpowiedniej opłaty. Ważnym aspektem jest to, że na początku należy obowiązkowe złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Do wniosku powinno zostać dołączone jedno zdjęcie w kolorze o wymaganych wymiarach. Wymogiem jest, aby było ono zrobione na jasnym jednolitym tle.

Warto wiedzieć, że Wydział Komunikacji Wągrowiec prawo jazdy może przesłać pocztą do jego właściciela. Nie ma konieczności osobistej wizyty w placówce w celu osobistego odbioru blankietu. Ile się czeka na prawo jazdy w Wągrowcu? Najczęściej czas oczekiwania na prawo jazdy w Wągrowcu jest zależny od obłożenia w Wydziale Komunikacji. Najczęściej dokument prawa jazdy jest wydawany w terminie 2 tygodni od złożenia wniosku.  

Wydział Komunikacji Wągrowiec rejestracja pojazdu

Rejestracja jest obowiązkowa dla każdego właściciela pojazdu. W tym celu należy w Wydziale Komunikacji złożyć odpowiedni wniosek wraz z istotnymi dokumentami. Realizowana przez Wydział Komunikacji Wągrowiec rejestracja pojazdu wymaga przedstawienia dokumentu tożsamości, zaświadczenia ważności badania technicznego, ważnej polisy OC, a także dowodu własności pojazdu. Formalności związane z rejestracją pojazdu jakie wraz z petentem realizuje Wydział Komunikacji w Wągrowcu zwykle nie są skomplikowane i w przypadku dostarczenia wszystkich potrzebnych dokumentów proces nie wymaga więcej niż jednej wizyty.

Wydział Komunikacji Wągrowiec druki do pobrania

Wszystkie zainteresowane osoby w celu załatwienia formalności mogą wykorzystać udostępniane przez Wydział Komunikacji Wągrowiec druki do pobrania. Opublikowane zostały one online aby umożliwić do nich szeroki dostęp. Warto zaznaczyć, że większość spraw aktualnie można załatwić również online. Jest to znacznie wygodniejsze, a całą procedurę można zrealizować z domu w krótkim czasie.

Mapa Wydział Komunikacji Wągrowiec

Liczba wyświetleń: 396Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS