Sąd Okręgowy Białystok

Sąd Okręgowy Białystok

Kategoria: Sąd

Województwo: podlaskie

Sąd Okręgowy Białystok

Sąd Okręgowy w Białymstoku III Wydział Karny, I Wydział Cywilny, VII Wydział Gospodarczy. Rozwody Sąd Okręgowy Białystok kontakt, godziny otwarcia.

Sąd Okręgowy w Białymstoku

Okręgowy Sąd w Białymstoku jest jednostką sądowniczą. Lokalizacja instytucji jest dogodna dla petentów, Sąd Rejonowy Białystok mieści się przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 1. Jeżeli chodzi o kontakt z Sądem Okręgowym w Białymstoku, zalecany jest on przez Biuro Obsługi Interesanta. Konsultanci telefoniczni udzielają potrzebnych informacji lub przekierują połączenie do odpowiedniego wydziału wewnętrznego.

Adres: ul. M. Skłodowskiej-Curie 1, 15-950 Białystok

Do Sądu Okręgowego w Białymstoku petenci mogą składać odwołania od wyroku:

Sąd Okręgowy w Białymstoku obsługiwany jest przez Biuro Obsługi Interesantów. Zachęca się do korzystania ze wsparcia pracowników. Pod numerem BOI Sądu Okręgowego Białystok można uzyskać potrzebne informacje na temat działań instytucji.

Telefon: 85 742 23 46
E-mail: [email protected]

Sąd Okręgowy w Białymstoku III Wydział Karny

Wydział Karny jest jednostką którą zajmuje się jedynie sprawami z zakresu prawa karnego czy karno-skarbowego. Działający w instytucji jaką jest Sąd Okręgowy w Białymstoku III Wydział Karny kontakt prowadzi głównie poprzez pocztę elektroniczną. Telefoniczna obsługa możliwa jest poprzez Biuro Obsługi Interesanta.

Warto wiedzieć, że w środy w godzinach 11:00-12:00 Przewodnicząca III Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Białymstoku przyjmuje petentów. Spotkania odbywają się w pokoju B118 po wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod numerem 85 74 59 253.

E-mail: [email protected]

Sąd Okręgowy w Białymstoku I Wydział Cywilny

W przypadku I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Białymstoku przewodniczący przyjmuje petentów od 10:00 do 11:00 w środy w pokoju numer A220. Oczywiście wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem  85 742 23 46. osoby które nie zdecydowały się na kontakt z Biurem Obsługi Interesantów mogą skorzystać z opcji udostępnionej przez Sąd Okręgowy w Białymstoku I Wydział Cywilny – pocztę elektroniczną.

E-mail: [email protected]

W placówce jaką jest Sąd Okręgowy w Białymstoku rozwód to sprawa która prowadzona jest w I Wydziale Cywilnym.

Liczba wyświetleń: 952Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS