Urząd Skarbowy Augustów – US w Augustowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Augustów – US w Augustowie

Numery kont Urząd Skarbowy Augustów. Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Augustowie – telefon, adres, e-mail. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Augustowie.

Urząd Skarbowy Augustów kontakt

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z Urzędem Skarbowym w Augustowie jest poczta elektroniczna. Wyżej podany adres mailowy Urzędu Skarbowego w Augustowie może okazać się pomocny w przypadku wystąpienia wątpliwości które z formularzy wybrać. Poza tym sposobem Urząd Skarbowy Augustów kontakt prowadzi również telefonicznie. Numer telefonu Urzędu Skarbowego w Augustowie działa w godzinach pracy placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Augustowie

Podobnie jak inne US w województwie, tak Urząd Skarbowy Augustów godziny otwarcia ustalił tak aby maksymalnie dopasować je do potrzeb petentów. Telefoniczne, jak i osobiste załatwienie spraw w US w Augustowie możliwe jest we wszystkie dni robocze. Oczywiście dni ustawowo wolne od pracy stanowią wyjątek. Trzeba również pamiętać, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Augustów rezerwacja wizyt osobistych jest wymagana.

Kontakt Urząd Skarbowy Augustów

Adres: ul. Żabia 7, 16-300 Augustów

Telefon: 87 643 57 55,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Augustów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Augustowie

Instytucja podatkowa jaką jest Urząd Skarbowy Augustów prowadzi działania z zakresu poboru opłat na rzecz państwa, ale również obsługuje sprawy związane z egzekucją administracyjną czy kasami fiskalnymi. Urząd Skarbowy w Augustowie jest placówką odpowiednią nie tylko dla mieszkańców Augustowa ale również dla osób zamieszkujących pobliskie okolice. Dokładny zasięg terytorialny Urząd Skarbowy Augustów zamieścił online.

Urząd Skarbowy Augustów zwrot podatku

Jeśli chodzi o zwrot nadpłaty podatku, Urząd Skarbowy Augustów przekazuje go podatnikom w zależności od sposobu przesłania deklaracji podatkowej. Ci, którzy skorzystali z tradycyjnej metody, mogą oczekiwać na zwrot w ciągu 3 miesięcy, natomiast ci, którzy złożyli deklarację online, mogą spodziewać się zwrotu w ciągu 45 dni. Jeżeli do Urzędu Skarbowego w Augustowie nie wpłynie dokument potwierdzający chęć petenta na przekazania nadpłaty na poczet innych zobowiązań, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

Mapa Urząd Skarbowy Augustów

Liczba wyświetleń: 442Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS