Urząd Skarbowy Bytów – US w Bytowie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: pomorskie

Urząd Skarbowy Bytów – US w Bytowie

Urząd Skarbowy Bytów godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Bytowie. Numery kont US Bytów.

Urząd Skarbowy Bytów kontakt

Kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Bytowie jest możliwy za pośrednictwem różnych kanałów, w tym przez telefon. Ta forma kontaktu pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych informacji. Oprócz tego Urząd Skarbowy Bytów jest również dostępny poprzez kontakt e-mailowy. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Bytowie jest regularnie sprawdzana, jednak czas oczekiwania na odpowiedź jest dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Bytowie

Na ten moment Urząd Skarbowy Bytów godziny otwarcia dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Bytowie należy sprawdzić godziny otwarcia placówki. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że wizyta w Urzędzie Skarbowym Bytów wymaga rezerwacji, którą można zrobić zarówno przez telefon, jak i online. W wyznaczonych godzinach Urząd Skarbowy Bytów oferuje zarówno bezpośrednią, jak i telefoniczną obsługę klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Bytów

Adres: ul. 1 Maja 16, 77-100 Bytów

Telefon: 59 822 28 91, 59 822 78 48

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Bytów:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Bytowie

Na terenie miasta Bytów Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Bytowie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Bytowie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Bytowie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Bytów zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Bytowa mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Bytowie. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Bytów zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Bytów

Liczba wyświetleń: 445Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS