Urząd Skarbowy Chełmno – US w Chełmnie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Chełmno – US w Chełmnie

Urząd Skarbowy Chełmno godziny otwarcia placówki, spis telefonów, adres. Rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Chełmnie. Numery kont US Chełmno.

Urząd Skarbowy Chełmno kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Chełmnie jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Chełmno kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Chełmnie dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Chełmno kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Chełmnie udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Chełmnie

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Chełmnie jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Chełmno to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Chełmno

Adres: ul. Grudziądzka 6, 86-200 Chełmno

Telefon: 56 677 05 11, 56 677 05 34

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Chełmno:

poniedziałek: 8.00-18.00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Chełmnie

Urząd Skarbowy w Chełmnie jest instytucją odpowiedzialną za pobór podatków, obsługę podatników oraz przeprowadzanie kontroli i egzekucji podatkowych na terenie miasta. Posiada on swoją stacjonarną siedzibę, która jest otwarta dla interesantów we wszystkie dni robocze.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Chełmnie należy również:

  • Wsparcie podatników, udzielanie porad dotyczących wymaganych do uiszczenia opłat
  • Pobieranie podatków
  • Rejestracja podatników
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Chełmnie podatnicy mogą złożyć różne druki podatkowe, takie jak PIT-37, PCC-3 czy SD Z2.

Urząd Skarbowy Chełmno zwrot podatku

W przypadku gdy podatnik przekaże do Urzędu Skarbowego w Chełmnie kwotę przewyższającą jego zobowiązania, uzyska on zwrot. W jakim terminie Urząd Skarbowy Chełmno przesyła zwrot podatku? Zgodnie z ustaleniami Urząd Skarbowy Chełmno zwrot podatku dla osób rozliczających się online przekazuje do 45 dni. W przypadku gdy podatnik złożył deklaracje tradycyjnie czas przekazania zwrotu podatku jest wydłużony do 3 miesięcy. 

Mapa Urząd Skarbowy Chełmno

Liczba wyświetleń: 312Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS