Urząd Skarbowy Drezdenko – US w Drezdenku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubuskie

Urząd Skarbowy Drezdenko – US w Drezdenku

Urząd Skarbowy w Drezdenku godziny otwarcia, kontakt. Telefony w US Drezdenko. Urząd Skarbowy Drezdenko druki do pobrania, wnioski, rozliczenie PIT.

Urząd Skarbowy Drezdenko kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Drezdenko kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Drezdenku. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Drezdenko kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Drezdenku godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Drezdenku został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Drezdenku najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Drezdenko godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Kontakt Urząd Skarbowy Drezdenko

Adres: ul. Pierwszej Brygady 21, 66-530 Drezdenko

Telefon: 95 763 73 00, 660 557 998

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Drezdenko:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Drezdenku

Instytucja Urząd Skarbowy Drezdenko jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Drezdenku ta jest dostępna dla mieszkańców Drezdenka, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Drezdenko jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Drezdenko zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Drezdenka mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Drezdenku. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Drezdenko zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Drezdenko

Liczba wyświetleń: 359Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS