Urząd Skarbowy Drezdenko – US w Drezdenku

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: lubuskie

Urząd Skarbowy w Drezdenku godziny otwarcia, kontakt. Telefony w US Drezdenko. Urząd Skarbowy Drezdenko druki do pobrania, wnioski, rozliczenie PIT.

Kontakt Urząd Skarbowy Drezdenko

Adres: ul. Pierwszej Brygady 21, 66-530 Drezdenko

Telefon: 95 763 73 00, 660 557 998

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Drezdenko

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Drezdenku

Instytucja Urząd Skarbowy Drezdenko jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Drezdenku ta jest dostępna dla mieszkańców Drezdenka, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Drezdenko jest dostępny online.

Urząd Skarbowy Drezdenko kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Drezdenko kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Drezdenku. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Drezdenko kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Drezdenku godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Drezdenku został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Drezdenku najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Drezdenko godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Urząd Skarbowy Drezdenko zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Drezdenka mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Drezdenku. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Drezdenko zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Drezdenko

Liczba wyświetleń: 91Wyszukaj dodatkowe informacje: