Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń – US w Golubiu-Dobrzyniu

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń – US w Golubiu-Dobrzyniu

Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu godziny otwarcia, kontakt. Telefony w US Golub-Dobrzyń. Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń druki do pobrania, wnioski, rozliczenie PIT.

Golub-Dobrzyń Urząd Skarbowy kontakt

Kanały kontaktu wspierane przez Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu to połączenie telefoniczne oraz konwersacja drogą mailową. Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń kontakt prowadzi w czasie godzin otwarcia. Warto pamiętać, że telefon Urzędu Skarbowego w Golubiu-Dobrzyniu jest formą przygotowaną dla osób pilnie potrzebujących uzyskać wsparcie pracowników. W przypadku gdy zapytanie nie wymaga natychmiastowej odpowiedzi lub jest bardzo rozbudowane, zaleca się kontakt drogą mailową.

Godziny otwarcia US Golub-Dobrzyń

We wszystkie dni robocze Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń działa i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i zdalną obsługę petentów. Planując wizytę w US Golub-Dobrzyń, zaleca się uprzednią weryfikację harmonogramu pracy danego dnia. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Golubiu-Dobrzyniu ustalono odpowiednio, aby jak największa ilość petentów mogła skorzystać ze wsparcia.

Kontakt Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń

Adres: ul. Dr. J.G. Koppa 1A, 87-400 Golub-Dobrzyń

Telefon: 56 491 80 20, 56 491 80 23

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu

Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń jest jednostką administracji podatkowej, która ma na celu wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych. W Golubiu-Dobrzyniu Urząd Skarbowy jest odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli podatkowych, udzielanie informacji i porad podatkowych, a także rozpatrywanie wniosków i skarg podatników. Dla mieszkańców miasta Golub-Dobrzyń Urząd Skarbowy będzie odpowiednią instytucją w zakresie uiszczenia opłat czy podatków.

Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń zwrot podatku

Składając deklarację podatkowe interesanci z Golubia-Dobrzynia mają możliwość przesłania dokumentów online lub przekazania ich osobiście. To właśnie sposób zrealizowania formalności ma znaczenie przy ewentualnym zwrocie nadpłaty w Urzędzie Skarbowym w Golubiu-Dobrzyniu. Dla osób które zdecydowały się wykonać potrzebne kroki zdalnie Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń zwrot podatku przekaże w terminie do 45 dni. Zwrot podatku osby które dopełniły formalności osobiście uzyskają do 3 miesięcy.

Mapa Urząd Skarbowy Golub-Dobrzyń

Liczba wyświetleń: 209Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS