Urząd Skarbowy Grajewo – US w Grajewie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Grajewo godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Grajewie druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Grajewie telefon.

Kontakt Urząd Skarbowy Grajewo

Adres: ul. Elewatorska 8, 19-200 Grajewo

Telefon: 86 272 30 18, 86 272 32 45

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Grajewo

Godziny otwarcia:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Grajewie

Na terenie miasta Grajewo Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Grajewie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Grajewie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Grajewie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Grajewo kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Grajewie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Grajewo. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Grajewo kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Grajewie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Grajewie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Grajewie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Grajewo muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Grajewo godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Urząd Skarbowy Grajewo numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Grajewo działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Grajewie przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Grajewo numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Grajewo

Liczba wyświetleń: 119Wyszukaj dodatkowe informacje: