Urząd Skarbowy Grajewo – US w Grajewie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Grajewo – US w Grajewie

Urząd Skarbowy Grajewo godziny otwarcia, rezerwacja wizyt. Urząd Skarbowy w Grajewie druki do pobrania. Kontakt z Urzędem Skarbowym w Grajewie telefon.

Urząd Skarbowy Grajewo kontakt

Jednym z kanałów kontaktu obsługiwanych przez Urząd Skarbowy w Grajewie jest poczta elektroniczna. Podany wyżej adres jest obsługiwany przez pracowników US Grajewo. Wysyłając wiadomość trzeba pamiętać o podpisie zawierającym imię, nazwisko i adres zamieszkania nadawcy.

Urząd Skarbowy Grajewo kontakt prowadzi również telefonicznie. Poza głównym numerem do centrali można również skorzystać z telefonów do poszczególnych wydziałów wewnętrznych. Wszystkich informacji udzielają konsultanci telefoniczni centrali Urzędu Skarbowego w Grajewie. 

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Grajewie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Grajewie są szczególnie istotne dla osób planujących wizytę w placówce. Warto pamiętać, że osobiste wizyty w Urzędzie Skarbowym Grajewo muszą być poprzedzone rezerwacją terminu. Urząd Skarbowy Grajewo godziny otwarcia ustalił odpowiednio, aby przyjąć jak największą ilość petentów.

Kontakt Urząd Skarbowy Grajewo

Adres: ul. Elewatorska 8, 19-200 Grajewo

Telefon: 86 272 30 18, 86 272 32 45

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Grajewo:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Grajewie

Na terenie miasta Grajewo Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Grajewie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Grajewie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Grajewie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Grajewo numer konta

Jako iż Urząd Skarbowy Grajewo działa głównie w zakresie przyjmowania podatków, z tego względu posiada on indywidualne numery kont bankowych. Chcąc opłacić należności należy na numer konta Urzędu Skarbowego w Grajewie przesłać przelew. Należy jednak pamiętać, że dla uporządkowania formalności Urząd Skarbowy Grajewo numery kont udostępnił na swojej stronie internetowej wraz z odpowiednimi dopiskami. Nie wszystkie z opłat powinny być przekazane na ten sam rachunek.

Mapa Urząd Skarbowy Grajewo

Liczba wyświetleń: 266Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS