Urząd Skarbowy Hajnówka – US w Hajnówce

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Hajnówka – US w Hajnówce

Urząd Skarbowy Hajnówka numer telefonu, godziny otwarcia, e-mail. Hajnówka Urząd Skarbowy numery kont bankowych. Kontakt z US Hajnówka, adres placówki.

Urząd Skarbowy Hajnówka kontakt

Instytucja, jaką jest Urząd Skarbowy Hajnówka kontakt zdalny dla podatników umożliwił za pomocą numeru telefonu oraz adresu e-mail. Szybszym sposobem na uzyskanie wsparcia będzie skorzystanie z telefonu Urzędu Skarbowego w Hajnówce. Czas oczekiwania na odpowiedź drogą mailową może potrwać nieco dłużej.

Trzeba pamiętać, że Urząd Skarbowy Hajnówka kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki,

Urząd Skarbowy w Hajnówce godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Hajnówce został ustalony przez naczelnika na podstawie potrzeb interesantów i dostępności pracowników. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Hajnówce najlepiej uzyskać przed osobistą wizytą w placówce. Jeżeli miałaby wystąpić sytuacja w której Urząd Skarbowy Hajnówka godziny otwarcia zmieni, na stronie placówki zostanie udostępniona odpowiednia informacja.

Kontakt Urząd Skarbowy Hajnówka

Adres: ul. 3 Maja 34, 17-200 Hajnówka

Telefon: 85 682 00 00, 516 232 021

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Hajnówka:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Hajnówce

Placówka Urzędu Skarbowego w Hajnówce funkcjonuje we wszystkie dni robocze. harmonogram pracy US w Hajnówce jest ustalany przez naczelnika. Trzeba wiedzieć, że w placówce jaką jest Urząd Skarbowy Hajnówka przyjmowani są interesanci zamieszkujący tereny obejmowane przez instytucje. Trzeba również pamiętać, że Urząd Skarbowy Hajnówka obsługuje petentów po wcześniejszej rezerwacji wizyty telefonicznie lub online.

Urząd Skarbowy Hajnówka PIT

Do zadań Urzędu Skarbowego w Hajnówce zalicza się również naliczenie i pobór należności w ramach podatku od osób fizycznych PIT. Osoby zobowiązane do uiszczenia płatności mogą zrobić to w Urzędzie Skarbowym w Hajnówce. Sprawy związane z PIT Urząd Skarbowy Hajnówka obsługuje poprzez wyspecjalizowany wydział wewnętrzny. 

Mapa Urząd Skarbowy Hajnówka

Liczba wyświetleń: 222Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS