Urząd Skarbowy Kolno – US w Kolnie

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: podlaskie

Urząd Skarbowy Kolno – US w Kolnie

Numery kont Urząd Skarbowy Kolno. Bezpośredni kontakt z Urzędem Skarbowym w Kolnie – telefon, adres, e-mail. Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kolnie.

Urząd Skarbowy Kolno kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z jednostką KAS jaką jest Urząd Skarbowy w Kolnie jest skorzystanie z numeru podanego na stronie internetowej. Na obecną chwilę Urząd Skarbowy Kolno kontakt przez telefon obsługuje w godzinach pracy placówki. Trzeba wiedzieć, że poza bezpośrednim numerem, wsparcie dla petentów podlegających pod Urząd Skarbowy w Kolnie dostępne jest również pod numerem 801 055 055.

Oczywiście Urząd Skarbowy Kolno kontakt umożliwia podatnikom poprzez pocztę elektroniczną. Wysyłając wiadomość na adres można uzyskać potrzebne informacje w szybkim czasie. Pracownicy Urzędu Skarbowego w Kolnie udzielają odpowiedzi na wiadomości przygotowane zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Kolnie

Harmonogram pracy Urzędu Skarbowego w Kolnie jest ustalany przez naczelnika instytucji. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, iż Urząd Skarbowy Kolno to instytucja państwowa, funkcjonuje on we wszystkie dni robocze.

Kontakt Urząd Skarbowy Kolno

Adres: ul. Wojska Polskiego 20, 18-500 Kolno

Telefon: 86 278 91 80, 86 278 91 81

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Kolno:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Kolnie

Na terenie miasta Kolno Urząd Skarbowy posiada swoją stacjonarną siedzibę otwartą dla interesantów we wszystkie dni robocze. Urząd Skarbowy w Kolnie prowadzi obsługę podatników, ale również przeprowadza kontrole czy egzekucje podatkowe.

Do zadań Urzędu Skarbowego w Kolnie zalicza się również:

  • wsparcie podatników
  • pobieranie podatków
  • rejestracja podatników
  • przyjmowanie deklaracji podatkowych

W Urzędzie Skarbowym w Kolnie można złożyć między innymi druk PCC-3, VAT 7, PIT-37 czy formularz zgłoszenia darowizny lub spadku SD Z2. 

Urząd Skarbowy Kolno druki i formularze

Oczywiście Urząd Skarbowy Kolno posiada przygotowane wszystkie potrzebne druki dla petentów, które są dostępne zarówno w siedzibie placówki, jak i online na stronie internetowej. Petenci mogą również skorzystać z ePUAP, aby zrealizować formalności online i automatycznie przesłać potrzebne druki i formularze do Urzędu Skarbowego w Kolnie, co pozwala uniknąć konieczności stacjonarnej wizyty.

Mapa Urząd Skarbowy Kolno

Liczba wyświetleń: 323Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS